Přijdou posily, které zaplní novinové titulky, slibuje Whitmarsh

Martin Whitmarsh krizi McLarenu intenzivně řeší. V Koreji dokonce prozradil, že do Wokingu už brzy zamíří několik technických pracovníků, jejichž jména upoutají pozornost médií.
Přijdou posily, které zaplní novinové titulky, slibuje Whitmarsh

McLaren si letos prožívá těžké období. V závodech se mu nedaří, jezdci jsou rádi, když se v kvalifikaci vůbec dokážou probojovat do její třetí části, a to je pro tým, který oslavoval už dvanáct jezdeckých titulů a osmkrát zvítězil v Poháru konstruktérů, opravdu málo. Fanoušci se domáhají pokroku, který však přes veškerou snahu vedení stáje nepřichází. Martin Whitmarsh v Koreji ale ujistil veřejnost, že na stůl ještě nevyložil všechny karty.

"Nabírali jsme nějaké nové lidi do našeho technického týmu a opravdu hodně jsme ho tím posílili. Letos k nám přišlo několik nováčků," potvrdil šéf týmu z Wokingu. "Jsou tu ještě jména, která jsme neoznámili, navíc jména taková, že zaplní novinové titulky, až je oznámíme. Takže určitě máme ještě nějaké věci přichystané.  Musíme se na sebe podívat jako na tým, a to od vrcholného managementu postupně až k našemu technickému týmu, abychom dosáhli toho, že znovu začneme vyhrávat. A to  co nejrychleji to půjde," dodal optimisticky.

Další článek: Podle Alonsa je současná výdrž pneumatik neakceptovatelná

11. května | Podle posledních spekulací bude GP Turecka zrušena bez náhrady. Počet závodů by klesl z 23 na 22.
11. května | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
11. května | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).
10. května | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.