Při testu s vozem F1 jsi byla hodně rychlá, pochválil Rosberg Hawkinsovou

Při testu s vozem F1 jsi byla hodně rychlá, pochválil Rosberg Hawkinsovou

Mistr světa z roku 2016 Nico Rosberg ve vysílání stanice Sky pochválil Jassicu Hawkinsovou za to, jak si vedla během nedávného testu s vozem F1.

Ambasadorka Astonu Martin Jessica Hawkinsová se koncem září stala první ženou od roku 2018, která usedla za volant moderního vozu F1. Na Hungaroringu, který je dějištěm GP Maďarska, absolvovala ve dva roky starém voze AMR21 26 kol.

I když ji tým za její výkon v testu ocenil, a i ona s ním byla spokojená, žádné konkrétní časy na kolo nebyly zveřejněny.

Během vysílání televizní stanice Sky F1 nicméně mistr světa z roku 2016 Nico Rosberg při rozhovoru se samotnou Hawkinsovou prozradil, že tajemství ohledně dosažených časů zná a že je považuje za velmi dobré.

„Ačkoliv to ostatní neví, já tvoje časy, které si zajela během testů, znám,“ nechal se slyšet Rosberg.

„Prozradím malé tajemství – v porovnání s oficiálním testovacím jezdcem týmu (Felipem Drugovichem, loňským šampionem formule 2, pozn. red.) jsi byla rychlá. Nebudu říkat přesné časy, ale byla jsi prostě super rychlá,“ dodal bývalý pilot Mercedesu a Williamsu.

„Šlo to dobře a možná jsem překvapila sama sebe, byla jsem velmi spokojená s tím, jak to šlo,“ reagovala na slova Rosberga 28letá britská jezdkyně.

Doporučujeme

Články odjinud