Prezident Ferrari ujistil Massu o plné důvěře týmu

Felipe Massa dostal další potvrzení, že se nemusí bát o své místo u Ferrari. Vedení automobilky ani nepospíchá s rozhodnutím o sestavě 2014.
Prezident Ferrari ujistil Massu o plné důvěře týmu

V posledních závodech se Massovi nedaří, ale po předčasném konci v německé Grand Prix mu veřejně deklaroval důvěru šéf týmu Stefano Domenicali.

Stejný krok učinil prezident italské automobilky Luca di Montezemolo, poté co se včera s Brazilcem setkal v Maranellu.

"Felipe moc dobře ví, že se může spolehnout na naší plnou důvěru v něj. Doufám, že brzy bude získávat výsledky, ve kterých se naplno odrazí jeho talent, jako při jeho startech do posledních dvou Grand Prix."

Montezemolo také potvrdil, že ani letos nebude Ferrari rozhodovat o jezdecké sestavě pro příští sezónu brzy. "Budoucnost? Promluvíme si o ní později, protože není kam pospíchat."

Massu setkání s prezidentem Ferrari povzbudilo. "Byl jsem tu dnes v Maranellu na den v simulátoru, taková je v sezóně norma. Byl jsem velmi potěšen setkáním s prezidentem, jeho vášeň a vůle vítězit jsou vždy nakažlivé a stimulující!"

Další článek: Zylonový pás ochránil Chiltona, FIA si vyžádala hledí jeho helmy

16:30 | Mrkněte na závod z Zandvoortu. Petr Ptáček odstartuje ze třetího místa.. odkaz
15:39 | Připomeňme, že Hamilton, Latifi, Grosjean a Magnussen jsou vyšetřováni, že se ve druhé zatáčce nevrátili řádně na trať.
10:15 | Mick Schumacher vyhrál závod F2 a upevnil vedení v šampionátu. Druhý Cunoda. Schumacherův nejbližší pronásledovatel C. Ilott skončil třetí, na Schumachera tak má ztrátu 18 bodů. Další pronásledovatelé v šampionátu: Ch. Lundgaard nedokončil, R. Shwartzman nebodoval.
25. září | Lamborghini oficiálně potvrdilo, že Stefano Domenicali odchází z pozice šéfa automobilky, aby od ledna 2021 převzal novou prestižní funkci. Očekává se, že nahradí Careye v čele F1.

GP Ruska 2020

Pátek 25. září 2020
1. trénink Bottas (1:34.923)
2. trénink Bottas (1:33.519)
Sobota 26. září 2020
3. trénink Hamilton (1:33.279)
Kvalifikace Hamilton (1:31.304)
Neděle 27. září 2020
Závod 13.10