Prezident Ferrari ujistil Massu o plné důvěře týmu

Felipe Massa dostal další potvrzení, že se nemusí bát o své místo u Ferrari. Vedení automobilky ani nepospíchá s rozhodnutím o sestavě 2014.
Prezident Ferrari ujistil Massu o plné důvěře týmu

V posledních závodech se Massovi nedaří, ale po předčasném konci v německé Grand Prix mu veřejně deklaroval důvěru šéf týmu Stefano Domenicali.

Stejný krok učinil prezident italské automobilky Luca di Montezemolo, poté co se včera s Brazilcem setkal v Maranellu.

"Felipe moc dobře ví, že se může spolehnout na naší plnou důvěru v něj. Doufám, že brzy bude získávat výsledky, ve kterých se naplno odrazí jeho talent, jako při jeho startech do posledních dvou Grand Prix."

Montezemolo také potvrdil, že ani letos nebude Ferrari rozhodovat o jezdecké sestavě pro příští sezónu brzy. "Budoucnost? Promluvíme si o ní později, protože není kam pospíchat."

Massu setkání s prezidentem Ferrari povzbudilo. "Byl jsem tu dnes v Maranellu na den v simulátoru, taková je v sezóně norma. Byl jsem velmi potěšen setkáním s prezidentem, jeho vášeň a vůle vítězit jsou vždy nakažlivé a stimulující!"

Diskuze (66) Další článek: Zylonový pás ochránil Chiltona, FIA si vyžádala hledí jeho helmy
15. prosince | Da Costa získal pole position pro první závod formule E, Vandoorne pátý, Massa po červených vlajkách devatenáctý. Závod od 13:00 na Eurosportu.
10. prosince | Zajímavé. Podle webu odkaz míří bývalý šéf Porsche v LMP1 Andreas Seidl do vedení McLarenu.