Přestupem Jamese Keye k Sauberu jsme hodně ztratili, říká Sutil

Když technický ředitel James Key odešel z Force Indie do Sauberu, byl si Vidžaj Mallya jistý, že pro něj najde adekvátní náhradu. Adrian Sutil ale přiznal, že se to nepodařilo.
Přestupem Jamese Keye k Sauberu jsme hodně ztratili, říká Sutil

"Myslel jsem si, že to nebude žádný problém," řekl k odchodu Keye Sutil pro Auto Motor und Sport. "Věřím lidem, kteří převzali jeho práci. Jeho následovník Mark Smith dělá dobrou práci, ale bohužel musím říct, že jsme ztratili. Už pro nás není snadné postoupit v kvalifikaci do první desítky. Jak dobrý člověk je, poznáte, až když už tu není."

James Key opustil Force Indii těsně před začátkem letošní sezóny. Zatímco indická stáj vstoupila do prvních závodů ve velmi dobré formě a nyní má potíže se v šampionátu ubránit Williamsu, u Sauberu je tendence opačná. C29 se zrodilo jako pomalé auto a tým z Hinwilu čekal na svůj první bod až do Turecka.

Další článek: Proton chce zabránit Fernandesovi v používání názvu Lotus v příští sezóně

14. srpna | Třicet jedna let od úmrtí Enza Ferrariho: Životní příběh a odkaz nerudného génia z Maranella | odkaz odkaz prostřednictvím @infocz_web
12. srpna | Týmy formule 1 musí během léta na dva týdny uzavřít továrny. Většina týmů si zřejmě vybírá přestávku ode dneška.
8. srpna | Mexiko zůstane ve F1 nejméně do roku 2022.