Přestupem Jamese Keye k Sauberu jsme hodně ztratili, říká Sutil

Když technický ředitel James Key odešel z Force Indie do Sauberu, byl si Vidžaj Mallya jistý, že pro něj najde adekvátní náhradu. Adrian Sutil ale přiznal, že se to nepodařilo.
Přestupem Jamese Keye k Sauberu jsme hodně ztratili, říká Sutil

"Myslel jsem si, že to nebude žádný problém," řekl k odchodu Keye Sutil pro Auto Motor und Sport. "Věřím lidem, kteří převzali jeho práci. Jeho následovník Mark Smith dělá dobrou práci, ale bohužel musím říct, že jsme ztratili. Už pro nás není snadné postoupit v kvalifikaci do první desítky. Jak dobrý člověk je, poznáte, až když už tu není."

James Key opustil Force Indii těsně před začátkem letošní sezóny. Zatímco indická stáj vstoupila do prvních závodů ve velmi dobré formě a nyní má potíže se v šampionátu ubránit Williamsu, u Sauberu je tendence opačná. C29 se zrodilo jako pomalé auto a tým z Hinwilu čekal na svůj první bod až do Turecka.

Další článek: Proton chce zabránit Fernandesovi v používání názvu Lotus v příští sezóně

11. května | Podle posledních spekulací bude GP Turecka zrušena bez náhrady. Počet závodů by klesl z 23 na 22.
11. května | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
11. května | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).
10. května | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.