Přestup k McLarenu není reálný, míní Hülkenberg

Nico Hülkenberg doufá, že brzy získá smlouvu na příští sezónu. Ale velmi pochybuje, že by ji podepsal s týmem McLaren.
Přestup k McLarenu není reálný, míní Hülkenberg

Hülkenberg je teď zřejmě nejžádanější jezdec na trhu a ví se, že určitě jedná s Lotusem a Force Indií. Kromě toho se také spekulovalo, že by se mu mohly otevřít dveře u McLarenu.

"McLaren je skvělý tým a bylo by to něco zajímavého, ale nemyslím si, že je to teď reálná možnost," komentoval německý závodník v Koreji.

Identitu svého pravděpodobného zaměstnavatele Hülkenberg odmítl prozradit, ale uvedl, že jsou jednání v pokročilé fázi, oznámení by mohlo přijít během "několika málo týdnů."

"Tyto věci trvají. Hovoříte spolu, zjistíte, k čemu společně dojdete, jsou to obvyklá jednání. Nejsou tu žádné problémy nebo něco velkého, ale jak jsem řekl, finalizovat vše chvíli trvá."

"Celkem si věřím, ale také jsem se poučil v roce 2010 (u Williamsu), abych nic nepovažoval za jisté!"

Má se za to, že nejblíž je teď Hülkenberg k Lotusu.

Další článek: Räikkönen si je jistý, že mu záda v závodění v Koreji nezabrání

14:51 | Podle posledních spekulací bude GP Turecka zrušena bez náhrady. Počet závodů by klesl z 23 na 22.
10:10 | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
8:58 | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).
10. května | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.