Překvapím tím, co dokážu, říká o příští sezóně Pérez

Sergio Pérez si je jistý, že u Force Indie může vyniknout. Je připraven znovu vyvolat zájem top týmů, i když s další změnou týmu nepospíchá.
Překvapím tím, co dokážu, říká o příští sezóně Pérez

Přestup z McLarenu do Force Indie může být vnímán jako krok zpět, ale Pérez doufá, že to tak nebude.

"Nikdy nevíte, co přinese budoucnost, hlavně ve formuli 1," řekl. "Já jen doufám, že až se po pár letech ohlédnu zpět, tak řeknu, že tohle bylo to nejlepší, co se z hlediska mé kariéry mohlo stát."

V barvách indického týmu bude Pérez bojovat nejen o co nejlepší výsledky, ale také o veřejné mínění. "Ano, ano, samozřejmě. Musím se znovu osvědčit v očích top týmů. Loni jsem to dokázal, takže nevidím důvod, proč bych to neměl dokázat znovu. Věřím svému talentu a vím, co dokážu."

Ostatní to podle mexického závodníka možná nevědí, proto můžou být překvapeni. Měl by podávat dobré výkony také proto, že se hodně naučil u McLarenu.

"Lépe rozumím tomuto sportu, technické stránce, celku. Formule 1 je o kompletu, který dáte dohromady s týmem jako jezdec, není to jen o rychlosti."

"Rychlost jsem měl vždy, ale pozitivní budou další věci, ostatní aspekty technické stránky, lidé budou překvapeni, co v roce 2014 dokážu."

Další článek: Toro Rosso nasadí do testu Pirelli své závodní jezdce

10:10 | Formule E chystá první noční závod... pojede se jak jinak než v Saúdské Arábii. Pojede se na konci února, místní slibují energeticky méně náročné LED osvětlení. Elektrická energie bude z obnovitelných zdrojů.
19. listopadu | Alfa Romeo nasadí do testů po sezóně Illota. Ferrari Fuoca a Shwartzmana.
18. listopadu | Roman Staněk je aktivní na Instagramu (odkaz) a nově také na Youtube: odkaz

GP Bahrajnu 2020

Pátek 27. listopadu 2020
1. trénink 12.00–13.30
2. trénink 16.00–17.30
Sobota 28. listopadu 2020
3. trénink 12.00–13.00
Kvalifikace 15.00–16.00
Neděle 29. listopadu 2020
Závod 15.10