Představení nového vozu Force Indie jméno druhého jezdce nepřinese

Force India nehodlá uzavřít svoji jezdeckou sestavu v dohledné době. Veřejnost dřív pozná VJ06 než týmového kolegu Paula di Resty.
Představení nového vozu Force Indie jméno druhého jezdce nepřinese

Indická stáj představí svůj nový monopost v pátek 1. února, ale avizovala, že ani v ten den neodhalí druhého pilota.

"Ne. Prezentace je kvůli představení VJ06," uvedl zástupce šéfa týmu Robert Fernley pro Autosport. Kolegu Paula di Resta podle něj tým určí "pravděpodobně před prvními testy", které začnou 5. února.

Neustálé odkládání výběru druhého jezdce vede ke spekulacím o finančních problémech týmu. Fernley je však popřel. "Naši majitelé Vidžaj a Sahara jsou neuvěřitelně silní. Nepotřebují partnery."

"Zatímco spolu hovoříme, dáváme dohromady a implementujeme program rozšíření, o kterém Vidžaj hovořil na konci loňského roku."

Fernley ujistil, že Force India není na prodej, ani se na ní údajně nepřenášejí finanční problémy ostatních Mallyových společností, jako jsou aerolinky Kingfisher.

Další článek: Button letos neočekává větší potíže s pneumatikami

10:25 | Třetí současný jezdec pojede virtuální Le Mans. K Norrisovi a Verstappenovi (se stejným vozem) se připojí také Pierre Gasly, který bude v týmu třeba s Vergnem.
28. května | Obrat McLaren Group v prvním čtvrtletí: 2019: 284 milionů liber 2020: 109 milionů liber
22. května | F1 potvrdila, že stále jedná s britskou vládou o pořádání závodů. Nyní je komplikuje nutnost karantény po přicestování do země...
22. května | Podle Sky Sports by se v Silverstonu mohlo jet později v létě, až skončí opatření (nutnost karantény po příjezdu do země). Šéf okruhu je v tomto optimistický.