Práce na okruhu v New Jersey pokračují, pořadatelé konec odmítají

Američané nedostali žádnou oficiální zprávu od Bernieho Ecclestona o vyřazení New Jersey z kalendáře 2014, a proto normálně pokračují v přípravách.
Práce na okruhu v New Jersey pokračují, pořadatelé konec odmítají

Ecclestone řekl, že pořadatelé GP Ameriky v New Jersey nemají peníze, a proto jejich závod není na programu. Dodal, že se opakuje situace s Doningtonem.

"Co se nás týče, závod bude," řekl starosta západního New Yorku Felix Roque. "Stavaři pilně pracují na Boulevard East, budují obrubníky a chodníky. Dnes tam jsou."

Pořadatelé závodu o Ecclestonově prohlášení vědí, ale stále ho odmítají komentovat. "Nevyjadřujeme se k mediálním zprávám nebo finančním záležitostem," řekl mluvčí Alex Howe.

"Vydáme prohlášení poté, co FIA oznámí kalendář 2014. Do té doby se budeme dál připravovat na GP Ameriky 2014 v Port Imperial."

Důvod je prostý, nikdo v New Jersey žádnou oficiální zprávu nedostal. "Nikdo od formule 1 až po pana Hinderyho (promotér) neřekl, že by byl závod odvolán. Zdá se, že veřejně jednají o detailech," uvedl starosta Weehawkenu Richard Turner.

Další článek: Ferrari si chce Bianchiho dál připravovat ve středu pole