Poslední cigareta Maurizia Arrivabeneho v Maranellu

Kimi Räikkönen martin746  |  13. 01. 2019 09:09

R.I.P. Ferrari, pod Binotem to půjde do kytek jako pod Matiacim!Binoto po tom místě šel prostě i přes mrtvoly!

Arrivabene má aspoň charizmá, pyčo! To by schéf měl mít!
Bonito vypadá jako kaka BUS.

...ale David Beranojc taky nejni žádný misák, žejóóó

prof. PhDr. Tomáš Moudrý DrSc. Ten, co sežral hrnec Moudrosti a pak si ještě přidal. A pak zase a zase a zase...

Moc pěkné příspěvky. Podle mě nikdo z nás u těch jednání nebyl ale z příspěvků mnohých to vypadá, že jo. Jak to bude vypadat nám ukážou tak cca 3-4 první závody. Osobně jsem přesvědčen i když radost jako fanoušek Ferrari z toho mít nebudu, že mistrem se nejspíš stane opět Hamilton. Mercedes to má u FIA moc dobrý. Možná jen o malý fous. Pokud měli u Ferr uvnitř týmu rozbroje je totiž otázka jak moc se to odrazilo na přípravě na letošní sezónu. Ostatní týmy z letošní první čtyřky jsou podle mého při všech změnách velkou neznámou, kde předsezóní testy napoví, ale rozhodně nebudou pro vývoj sezóny až tak směrodatné. Závod je závod.

Stoffel Vandoorne Rover78  |  10. 01. 2019 14:08

Tady je něco jako první čtyřka? Co by se navzájem dokázala obírat o body? Ten čtvrtek pokud vím brečí na finanční stropy, plácá se po ramenou díky zlepšení co měli přijít už loni, a bude čekat o kolik jim ty top tři týmy utečou, bude čekat co jim spadne za drobky z hlavní hostiny těch dobrých, a bude čekat kdo z toho chumlu zbytku světa jim ukáže záda....... Naivita v plný síle koukám, čtyři nejlepší prej 🤣

No pokud chcete tak trojka, která byla spíše v sezóně střídavě dvojka.

Lewis Hamilton Wic  |  10. 01. 2019 10:27

2019 bude pro Vettla rozhodující sezóna

Fernando Alonso S-fan____  |  10. 01. 2019 10:31

Spíš poslední.

Lewis Hamilton Wic  |  10. 01. 2019 11:31

no jestli předvede výkon jako v sezóně 2014 pak ano

Kimi Räikkönen frantin  |  10. 01. 2019 08:02

No tak další novináři přidali trošku do mlýna úvah o rozhodnutí, co vedlo ke konci Maurizzia. Je otázkou, jaké informace jsou skutečné a jaké jsou pouze výplodem novinářů. Pokud jsou pravdivé, mělo by se prostředí a vztahy u Ferrari podstatně zlepšit, ale to bude na Binottovi, jak to vezme do rukou. Na každém šprochu bývá pravdy trochu. Tak si udělejte názor sami.
odkaz : https://f1news.autoroad.cz/novinky/95104-arrivabene-...

Ayrton Senna milanek001  |  10. 01. 2019 04:39

OK I kdyby možná Arriho škoda velká nebyla což se zdá
... Pořád mi to přijde že je z toho jmenování Binotta spíš kocovina, než dobrý pocit ....
mě se nezdá jako úplně leaderský typ a navíc způsob jak se tam dostal mu nijak moc nepomáhá ... je to celé spíš divné
OK budou li mít dobré auto... tak se uvidí. Ale jsem na něj hodně zvědavej ... je to vlastně hit počátku sezony - jak to brejlounovy pujde?
Dobrá story a Arrivabene už je prostě zapomenutý můžem pálit do Binotta sám si o to řekl
Já sázim z optimismu, že Lewis nemůže vládnout věčně že MS vyhraje Max doufám a že Renault zatopí Ferku v boji o 3 flek idálně Ferko až 4 za Renaultem
TJ tuhý boj o MS mezi Maxem a Lewisem - vyhraje Max a Daniel bude před Vokurkou i Leclerkem ... tak to vidím pod vlivem svých přání (Vokurky je mi líto a maličko i Leclerka ale Rudoši si zaslouží propad za umělecký dojem co předváději neustále a Binottovi nefandim a tím je to daný :)))))

Sergio Pérez Checo PÉREZ  |  10. 01. 2019 01:47

FERRARI se zvedne až skončí čtyřlístek Marchione, Arrivabene, Raikkonen,...tohle jsem před rokem tvrdil,..a světe div se! skoro je to tady! Tak kdo bude tím posledním, kdo z ferka ještě poletí: Buď Vettel nebo Leclerc? Přece jenom "už hotový" jezdec zbytku světa F1 bude pro FERRARI lepší volbou, než se neustále trápit s jezdci, kde jeden už je hodně vyhořelý za zenitem,.. a druhý do toho zenitu má zase ještě hodně daleko.

Kimi Räikkönen POWERICE  |  10. 01. 2019 10:04

Tvůj názor je pouze nasranost kvůli Perézovi. Protože bys chtěl aby byl Peréz ve Ferrari a oni ho jaksi nechtějí, a není se čemu divit, že ho nechtějí. V McL nedokázal nic a letěl po roce. Na TOP team prostě nemá! Tak se uklidni ty experte.

Kimi Räikkönen POWERICE  |  10. 01. 2019 10:14

A hele, už píše... jak jsem psal, ty bys stráááášně chtěl Peréze ve Ferrari. Tak si mínusujte jak chcete.

Checo PÉREZ | 10. 01. 2019 07:41
Ok, Ok, pokud zatím není volné FERRARI, Mercedes,...tak další nejlepší místo je právě u Indiánů
(Checo)

Sergio Pérez Checo PÉREZ  |  10. 01. 2019 17:40

to mám všechno od Checa! a věřím mu že má pravdu,..

Vettel a Marchionne se chovali jako k.koti. Ale špatný je maurizio. Tohle se mi nezdá.... myslím že je tam válka jak v KSČ o moc.

#7 RAI #31 OCO #14 ALO #26 KVY #27 HUL #55 SAI + Force India Ferrari (2001-2016) | Šéf klubu Svět Závodů (FB) a admin online racing ligy Touring Series (WEB)

Kimi Räikkönen POWERICE  |  09. 01. 2019 23:41

Kimi Räikkönen: "...After him (Jean Todt) there has been few team principals, I don't even remember how many. Maurizio Arrivabene has been great. He is just right person to bring Ferrari what that team deserve. I am grateful to him."

Jojo, Arrivabenem šlo konečně Ferrari nahoru. Kde bylo před tím? 2,5-3,5 sec. za Mercedesem. Vytěpali Alonsa, který Ferrari pouze rozkládal a najednou to byl team.

Oganesson  |  10. 01. 2019 10:00

Po tom co tam přišel Arrivabene šel tým skutečně nahoru , můžeme se dohadovat kdo na tom měl větší zásluhu či právě Arrivabene nebo Binotto nebo Marchionne nebo třeba jen peníze které do toho ve Ferrari začali ve velkém sypat , ale špatnou zprávou pro Ferrari je že přesto nedokázali o titul bojovat ani jednou do posledního závodu , ani jednou . To s Alonsem s horším materiálem měli naopak titul na dosah hned dvakrát . Arrivabenemu zlomili vaz jejich jezdci kteří skvělý vůz nedokázali využít .

Kimi Räikkönen POWERICE  |  10. 01. 2019 10:06

To jsi napsal velmi hezky "S Alonsem s horším materiálem"

Oganesson  |  10. 01. 2019 10:16

Ale dvousmysl v tom hledat není potřeba , Alonso s horším autem dokázal Ferrari držet v bojích o titul .

💩🚬🚿🚾🌛

prof. PhDr. Tomáš Moudrý DrSc. Ten, co sežral hrnec Moudrosti a pak si ještě přidal. A pak zase a zase a zase...


1 2 3 4

Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

15:33 | Takhle si McLaren představuje F1 budoucnosti odkaz
22. ledna | Zdá se, že Ticktum má smůlu. Účastní se zimní asijské F3, ale body za super licenci podle Autosportu nedostane. FIA totiž požaduje, aby měla série alespoň 5 závodů a tato má jen 3.
22. ledna | Kuan-jü Čou bude vedle závodění ve F2 pracovat jako vývojový jezdec Renaultu. Čínský závodním prošel Jezdeckou akademií Ferrari.
21. ledna | HWA bude spolupracovat ve F2 s týmem Arden. Šance pro juniory Mercedesu...