Portály F1sports a MotoGPsports se staly členy rodiny úspěšného vydavatelství Mladá Fronta

Po čtyřech letech úspěšného fungování přichází pro F1sports a MotoGPsports významný milník v podobě spojení s Mladou Frontou.
Portály F1sports a MotoGPsports se staly členy rodiny úspěšného vydavatelství Mladá Fronta

Weby Mladé Fronty cílí na čtyři základní segmenty: ženy, muži, zpravodajství, cestování. Jejich prostřednictvím oslovuje 2 miliony uživatelů měsíčně. To z Mladé fronty dělá jednoho z největších provozovatelů českého internetu.

Pro F1sports jde o přirozený krok vpřed poté, co se F1sports krátce po svém vzniku stal nejnavštěvovanějším webem o královně motorsportu. S ohledem na silnou infrastrukturu Mladé fronty je tak zajištěna dlouhodobá stabilita a zdravá ekonomika dalšího života webu.

Z pohledu čtenářů se, až na pár drobných optických výjimek, nic velkého nezmění. F1sports bude nadále fungovat autonomně a zajišťovat zpravodajství ze světa formule 1 s tím, že F1sports bude mít na drtivé většině velkých cen zajištěné zastoupení. Je nutné nezapomenout také na elektronický týdeník F1mag, který taktéž bude vycházet každou středu, jako doposud.

Další článek: Hamilton: Tradiční týmy McLaren a Ferrari sesadí výrobce nápojů z trůnu F1

18:02 | Kdo bude ve vedení po prvním kole?
17:13 | Ricciardo dostal napomenutí za zdržení Strolla v Q1.
15:29 | Víkend Lewise Hamiltona: Sražený mechanik v tréninku, kontakt se zdí a poškozené přední křídlo v kvalifikaci, hodiny v rychlém kole (možná poškozené zadní křídlo).
13:35 | V Soči přestalo pršet a objevilo se dokonce sluníčko. Start kvalifikace snad ve 14:00 dle plánu.

GP Ruska 2021

Pátek 24. září 2021
1. trénink Bottas
2. trénink Bottas
Sobota 25. září 2021
3. trénink zrušen
Kvalifikace Norris
Neděle 26. září 2021
Závod 14.00