Porsche s Buttonem nejedná

Zástupce Porsche popřel spekulace, že by tým jednal s Jensonem Buttonem o jeho možném angažmá ve WEC.
Porsche s Buttonem nejedná

V uplynulých dnech se objevily spekulace, že pokud by Button přišel o místo v McLarenu kvůli příchodu Fernanda Alonsa, mohl by odejít do vytrvalostních závodů. Mistr světa z roku 2009 měl jednat s Porsche. Pokud by to byla pravda, mohli bychom ho vídat v jednom týmu s Markem Webberem a to i v závodě 24 hodin Le Mans.

Fritz Enzinger, který je víceprezidentem Porsche pro kategorii LMP1 ale podobné spekulace popřel.

„Znám Jensona z mého působení u BMW (Button jezdil v roce 2000 u Williamsu, který používal motory BMW) a je to dobrý chlap, ale v současné době s ním nemáme žádný kontakt,“ řekl Enzinger pro Autosport.

„Jsme spokojení s našimi šesti jezdci a atmosférou, kterou máme v týmu, proto jsme potvrdili smlouvy pro příští rok,“ dodává Enzinger.

Ve hře je nicméně možnost, že by Porsche v nejvyšší kategorii nasadilo třetí vůz. V takovém případě by ale lovilo mezi svými jezdci z kategorie GT. 

Další článek: Hamilton: Rosberg se každý víkend restartuje

19:29 | Výkonný ředitel Alpine Marcin Budkowski prozradil, že sprintové závody budou mít název superkvalifikace.
18:22 | Alpine zítra uskuteční filmovací den v Silverstonu. S letošním vozem už jezdily také týmy McLaren, Red Bull Racing, AlphaTauri, Alfa Romeo a Williams. Naopak Mercedes chce vyjet až v testech...
17:41 | Romain Grosjean si nasadil kameru na svou helmu a ukáže vám okruh Laguna Seca z vozu IndyCar. odkaz
17:26 | Pro iOs už je aplikace k dispozici. Pro Android bude brzy. Jmenuje se Williams Racing AR Launch 2021.