Pořadatelé Velké ceny Miami plánují zvýšit diváckou kapacitu

O Velkou cenu Miami byl vloni velký zájem. Pořadatelé z Floridy se proto chystají pro nadcházející ročník zvýšit kapacitu tribun. Vedle toho připravují i další novinky.

Foto: Getty Images / Alex Bierens de Haan

Pořadatelé Velké ceny Miami plánují zvýšit diváckou kapacitu | Foto: Getty Images / Alex Bierens de Haan

Loňská premiérová Velká cena Miami se těšila velkému diváckému zájmu, když turnikety prošlo za celý víkend 240 tisíc návštěvníků.

Společnost South Florida Motorsports, která je pořadatelem závodu v Miami, proto plánuje před druhým ročníkem floridské velké ceny několik novinek. Ty zahrnují rozšíření tribun, nové VIP prostory a lepší podmínky pro držitele vstupenek general admission (místa na stání).

Po úpravách vzroste kapacita tribun o 3 tisíce míst na hodnotu 56 tisíc. Organizátoři rovněž přidají 61 VIP lóží a dva klubové sektory. Lepší zážitek by také měli mít diváci se vstupenkami na stání. V rámci třídenní vstupenky Campus Pass budou mít možnost přístupu na více lokací.

„Ve všem, co děláme, se snažíme poskytnout fanouškům jedinečný zážitek a zajistit, aby Miami bylo jedním z nejnavštěvovanějších závodů v kalendáři formule 1 – a to i v dalších letech,“ uvedl v tiskovém prohlášení prezident Velké ceny Miami Tyler Epp.

Další článek: Lidé by neměli mít možnost být miliardáři, zatímco jiní hladoví, myslí si Hamilton

Témata článku: