Pondělník webu F1sport: Velká cena Monaka či první díl našeho podcastu | Foto: Getty Images

Foto: Getty Images

Pondělník webu F1sport: Velká cena Monaka či první díl našeho podcastu

I když žil minulý týden český národ především hokejem, na své si přišli i příznivci F1. Na programu totiž byla Velká cena Monaka. Uplynulé dny toho však přinesly více...

Pondělí

Zamíří F1 poprvé na území Thajska? Premiér této asijské země se během závodního víkendu v Imole sešel se šéfy F1 a hlavním tématem bylo právě uspořádání velké ceny v Thajsku.

Úterý

V úterý tým Andretti, který usiluje o vstup do F1, oznámil, že do svých řad zlákal inženýra Pata Symondse. Ten dosud pracoval jako technický ředitel pro samotný šampionát F1.

Středa

Ve středu seriál F2, ve kterém působí i Čech Roman Staněk, zveřejnil podobu kalendáře pro sezonu 2025. Začínat se bude nově v Melbourne.

Čtvrtek

Zamíří Carlos Sainz do Williamsu? Před začátkem oficiálního programu Velké ceny Monaka zveřejnil web Motorsport.com informaci, že Španěl vede s britským týmem seriózní jednání.

Pátek

V pátek jsme vydali první díl našeho Podcastu F1sport. Mj. jsme v něm probrali předchozí velké ceny v Miami a v Imole a prodiskutovali jsme i možné scénáře pro závod v Monaku.

Sobota

V sobotu proběhla v Monaku nejdůležitější kvalifikace roku. Jejím vítězem se stal Charles Leclerc z Ferrari.

Neděle

Vítězem letošní Velké ceny Monaka se stal v neděli pilot Ferrari Charles Leclerc. Jak závod probíhal?

Doporučujeme

Články odjinud