Pokud to s Hondou nevyjde, končíme ve formuli 1, řekl Marko

To nemůžete udělat, co váš extra talent a mistr světa čekatel Max......

Pokud to s Hondou nevyjde...
Tam je ale docela velká pravděpodobnost.

1.BUT, 2.ROS, 3.ALO, 4.HUL

Z čeho, jakých dat vycházíte? Nakonec zatím v historii měla vždy nejlepší nebo jeden z nejlepších motorů. A to i po roce 2000.

NakasiBMW  |  05. 09. 2018 01:09

Začal bych balit plechovky! Upřímně tohle nemá nic společného s Hondou! Vedení RB a tím nemyslím závodní stáj ale společnost, už dávno přiznává že F1 pro ně přestává být atraktivní, lejou prachy do sportu který nemá koule, charakter a už vůbec nepřináší adrenalinové zážitky! Tak proč do toho rvát prachy horem spodem! Oni potřebují extrém sporty, skoky z oběžné dráhy, airrace, motorky atp. zároveň mají fotbalový tým a jiné lukrativnější a zajímavější aktivity!

Smokie  |  05. 09. 2018 09:09

Ze by prave futbal bol sport, ktory prinasa adrenalinove zazitky sa neda povedat

F1 sa do toho portfolia hodi, pretoze ta rychlost adrenalin burcuje, ale toto su skor rozpravky Helmuta Marka... Ktore on navyse opakuje celkom pravidelne raz za par rokov, ale iba on sam. Skor si myslim, ze o takom plane nevie nic ani Dieter a ani predstavenstvo Red Bullu.

Okrem toho je to uplne nesportove.

Nejsem žádný fotbalový fanda a na fotbale jsem byl jednou jedinkrát v životě... bylo to loni a bylo to v Lipsku na Red Bull Leipzig gegen Bayer Leverkusen a byl to zážitek, ne že ne a ten tým má v Lipsku a vůbec v celém bývalém NDR obrovskou fanouškovskou základnu. Ona holt asi Bundesliga bude mít jinou úroveň než to, co se dá vidět u nás, ale to už nedokážu posoudit.

http://gpf1.cz/red-bull-premlouval-hondu...

Takže takhle to je. Red Bull přemluvil Hondu, která chtěla odejít po nepříjemnostech s McLarenem. Co to znamená? Mercedes a Ferrari jsou na Red Bull asi dost namíchnuti, chtěli Red Bull dostat ven z F1. V podstatě nebýt Hondy, Red Bull byl skončil. Proč by nepokračoval s Renaultem, to se možná ještě dovíme.

Neuvádění celých zpráv f1sport.auto.cz, zejména pokud jde o Hondu, či uvádění zpráv spíše v neprospěch Hondy, to je druhá věc, které si tu všímám dlouhodobě. To ale ať si udělá každý názor sám.

Smokie  |  05. 09. 2018 09:11

Mercedes a ani Ferrari nechcu dostat Red Bull z F1 von, iba mu nechcu dodavat motory. Po skusenostiach s Renaultom je uplne jasne preco nechcu. Ferrari ma s nimi tiez uz svoje skusenosti. A potom preco by mali dodavat motory priamemu konkurentovi a potom v pripade prehry znasat utoky a ohovarania, ze dodavatel zvyhodnuje tovarensky tim a Red Bullu dodava slabsi material?

Které konkrétní zkušenosti máte na mysli?

Smokie  |  05. 09. 2018 09:11

Za tento stav si moze Red Bull sam.

Čím? Že je lepší v aeru než tovární týmy?
Pokud máte na mysli náhodou to, že o Renaultu nemluvil v minulosti zrovna lichotivě, tak doporučím jít restrospektivně a sledovat to. REN nebyl nikdy partner na výhry, pouze shodou okolností se to podařilo 4krát za sebou (dvakrát o prsa díky chybám soupeřů v posledních závodech a jednou díky vychytávce foukaných difuzorů, která jim dala rozhodující náskok). Ale nikdy to nebylo o tom, že by RB měl motorovou převahu. Jen využíval šedé zóny pravidel a dělal zázraky se svým šasi.

Eric888  |  04. 09. 2018 21:10

jen chci požádat všechny bukvice, aby - když už se tady vzácně objeví žena - potlačily svou teplou nenávist a duhovou estetiku. My je tady chceme a aby se díky vám nemusely schovávat za bezpohlavní nicky. Díky moc, buzny.

Sebastian Vettel KillaGorilla  |  04. 09. 2018 21:13

proč to tady píšeš ? S-Fan už je v práci

Kde maká? Na E55?

Eric888  |  04. 09. 2018 21:23

tak to nic, bavte se jako bych tu nebyl


1 2 3 4 5 ... 14

Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

13. října | Incident mezi Gaslym a Pérezem vyšetřován... přestože se fakticky nestal.
12. října | Alfa Romeo by měla brzy potvrdit jezdeckou sestavu pro příští rok. Očekává se, že zůstanou současní jezdci.
12. října | F1 bude od 10:00 na svém YouTube vysílat GP Japonska 2005

GP Japonska 2019

Pátek 11. října 2019
1. trénink Bottas (1:28.731)
2. trénink Bottas (1:27.785)
Neděle 13. října 2019
Kvalifikace Vettel (1:27.064)
Závod Bottas