Pokud Campos sežene peníze, angažuje de la Rosu

Španělský tým shání týmového kolegu pro Bruna Sennu.
Španělský tým Adriana Campose stále touží mít ve svých řadách při vstupu do formule 1 španělského pilota. Jenomže jedinou možnost v tuto chvíli představuje Pedro de la Rosa, jenž nemá podporu sponzorů.

Tým přesto na testovacího jezdce McLarenu nezanevřel a snaží se mu pomoci s řešením situace. Peníze do rozpočtu Camposu Meta ale přitéct musí.

"Je tu možnost, že by ta volná sedačka byla pro španělského jezdce," řekl prezident týmu José Ramon Carabante pro Onda Cero. "A splněným snem by bylo mít Pedra de la Rosu. Jednání s Pedrem se nikdy nezastavila."

"Pokud se nám v rámci vyjednávání podaří pokrýt rozpočet, první volbou je Pedro. Jelikož jsme Španělé, byli bychom nadšení, kdybychom ho měli v našem týmu, ale hodně to záleží na sponzorech. Co se týče španělských jezdců, představuje de la Rosa jedinou možnost."

Na místě prvního jezdce týmu Campos Meta byl před časem potvrzen Bruno Senna. V hledáčku stáje byl i Marc Gené, ten ale preferuje roli testovacího jezdce Ferrari souběžně se závoděním ve vytrvalostních závodech.
Další článek: Prezentace týmu Virgin Racing

18:05 | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
17:44 | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
17:07 | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.
11:50 | Pirelli bude sponzorem závodu v Imole. Celý název závodu tak bude: Formula 1 Pirelli Gran Premio del Made in Italy e dell’Emilia Romagna