Podmínky chce měnit Hunt, brání se tým Lotus

Lotus se ohradil proti nařčení Davida Hunta, podle něhož tým neplní dohodu uzavřenou v lednu, díky níž se může jmenovat Team Lotus.
Podmínky chce měnit Hunt, brání se tým Lotus

Hunt vyjádřil znechucení z postupu týmu Lotus, který mu údajně za svůj název nechce zaplatit dohodnutou částku. Stáje Tonyho Fernandese ovšem přispěchala s vysvětlením, že smlouvu nedodržuje sám Hunt.

"Tým Lotus má s Davidem Huntem smlouvu, která byla podepsána oběma stranami," uvedl mluvčí týmu pro Telegraph. "David Hunt se pokusil vyjednat nové podmínky smlouvy, na což není Team Lotus ochoten přistoupit."

Spor o Lotus ve formuli 1 se tak komplikuje, protože spolu bojují už tři strany. Skupina Lotus a tým Renault vedou soudní při s týmem Lotus. Ten teď čelí obvinění z podvodného jednání od Davida Hunta, jenž mu název Team Lotus prodal.

Další článek: Jezdcům možná nikdo nevysvětlil, o co se snažíme, říká Pirelli

18:31 | Vůz Alfy Romeo z roku 2018 se přesouvá. Nyní je k vidění v Brně u čerpací stanice Benzina Bystrcká 1276/36b. Bude tam do 23. září. Pak zamíří do Ostravy.
18:30 | Potvrzeno... Turecko už není na britském červeném seznamu. Závod v Istanbulu se tak může konat...
9:27 | Narozeniny dnes slaví Esteban Ocon (25) a také Damon Hill (61)
16. září | Kvjat v Magny-Cours testoval s Alpine pneumatiky pro příští rok (do mokra a přechodných podmínek). Včera odjel 91 kol, dnes byl test zrušen pro technické problémy.