Podle Vettela jsou pod tlakem jezdci Brawnu, ti to ale odmítají

Brazílie může rozhodnout o mistru světa.
Sebastian Vettel ztrácí na první místo v šampionátu šestnáct bodů a tvrdí, že nemá co ztratit. Pod tlakem jsou podle něj Barrichello a Button.

"Jediné, co můžu udělat, je vyhrát (závod)," řekl Vettel. "Pod tlakem jsou ti dva přede mnou. Pro mě je to celkem jednoznačné. Nemusíte být génius, abyste přišli na to, že musíme vyhrát ty dva závody a doufat, že to tito dva pokazí."

Vedoucí jezdec šampionátu Jenson Button ale s rivalem z Red Bullu nesouhlasí. "Sebastian říká, že pod tlakem jsme my. Nemyslím, že to tak je," řekl. "Je to stejné pro nás všechny."

"Všichni jsme z nadcházejících dvou závodů vzrušení. Pro nás samozřejmě znamenají hodně. Všichni bojujeme o šampionát. Je to poprvé, co bojuji o šampionát ve formuli 1, stejně je na tom Sebastian a asi i Rubens, takže je to vzrušující situace, ale já jsem ten, kdo je ve vedení."

Rubens Barrichello cítí určitý tlak jen ve vztahu k domácímu publiku, které ho bude v Interlagosu povzbuzovat.

"Být tu je skvělý pocit," řekl Brazilec. "Je to opravdu příjemné a jak jsem řekl, pro mě už je to jako vítězství. Děkuji Bohu za vůz, který mám, za vítězství a šanci vyhrát v Brazílii. Snil jsem o tom dlouho, takže snad bude vůz znovu výkonný, jak si přejeme."
Další článek: Fisichellovi působí největší problémy u Ferrari brzdění s KERS