Podle Massy spolu Räikkönen s Alonsem nebudou dobře vycházet

Finský pilot je znám svou koncentrací na závodění a nezatěžováním se vytvářením kamarádských vztahů se svými potenciálními soupeři.
Podle Massy spolu Räikkönen s Alonsem nebudou dobře vycházet

Kimi Räikkönen přichystal přestup roku a v sezoně 2014 opět pojede v barvách Ferrari. Objevují se ale spekulace, podle kterých nemusí být staronové působení Icemana bezproblémové. Temperamenty Fernanda Alonsa a Räikkönena mohou působit vzájemně odpuzujícím dojmem. Také Felipe Massa, který byl týmovým kolegou obou pilotů, se obává, že jejich vztahy nemusí být idylické. Zároveň Räikkönena varuje, aby Alonsa nepodcenil.

"Když srovnám Schumachera, Räikkönena a Alonsa, bylo to asi lehčí se Schumacherem a Alonsem. S Kimim se mi spolupracovalo dobře, ale o nějakém vztahu, natož přátelském, nemohla být řeč. Žil ve svém vlastním světě a nikdo jiný ho nezajímal. S Michaelem a Fernandem jsem po lidské stránce vycházel, s Kimim nikoliv. A myslím, že když jsem s ním nevycházel já, v případě Fernanda to nebude jiné.

Kimi se ale na čas vedle Alonsa musí dobře připravit. Není snadné být jeho týmovým kolegou. Je to velmi silný jezdec, někdy takřka bezchybný, a tak bude Kimi muset jet pokaždé naplno," prozradil Massa televizi Italia 1. 

Co se Räikkönena týče, ten úspěšně uniká nechtěnému zájmu médií a fanoušků. O tom, kde se právě nachází, nemá ponětí ani Lotus, ani Ferrari. Räikkönenův manažer dokonce ve snaze uchránit hvězdného jezdce před škodlivým pronásledováním zatajil skutečné místo Räikkönenovy nedávné operace zad. Nekonala se v Salzburgu, nýbrž ve Štrasburku.

Další článek: GP Brazílie 2013 - sobota

15:04 | Lamborghini oficiálně potvrdilo, že Stefano Domenicali odchází z pozice šéfa automobilky, aby od ledna 2021 převzal novou prestižní funkci. Očekává se, že nahradí Careye v čele F1.
13:42 | Kvalifikace F2: Cunoda, Daruvala, Schumacher... Schumacherův nejbližší soupeř v šampionátu Ilott odstartuje hned za ním ze čtvrtého místa.
24. září | Lewis Hamilton očekává, že FIA v reakci na jeho kontroverzní tričko z GP Toskánska zavede nová pravidla, ve kterých vyjasní, co je a co není možné.
24. září | Novinář Will Buxton má pozitivní test na koronavirus. GP Ruska tak vynechá.

GP Ruska 2020

Pátek 25. září 2020
1. trénink Bottas (1:34.923)
2. trénink Bottas (1:33.519)
Sobota 26. září 2020
3. trénink 11.00–12.00
Kvalifikace 14.00–15.00
Neděle 27. září 2020
Závod 13.10