Podle Lotusu je teď nejsilnější Ferrari

Majitel týmu Lotus Gérard Lopez se domnívá, že Barcelona přeci jen přinesla menší změny v rozložení sil, vidí zlepšení Ferrari a zhoršení Red Bullu.
Podle Lotusu je teď nejsilnější Ferrari

Lopez naznačil, že úřadující mistři jsou teď až třetí nejsilnější. "Byl jsem trochu překvapený red bully," řekl v rozhovoru s Adamem Cooperem. "Španělsko bylo důležitým závodem, všichni vrhli na své vozy vše, co měli."

"Myslím, že jsme očekávali Mercedes rychlý na jedno kolo. Ferrari je teď asi nejsilnějším vozem. Red Bull je možná níž, než jsme ho čekali, a my jsme byli asi tam, kde jsme (druzí)."

Kimi Räikkönen sice po závodě řekl, že Lotus na vítězství neměl, Lopez si tím ale jistý není.

"Mysleli jsme si, že ho můžeme vyhrát. Závod jsme ztratili na začátku, když Fernando a Vettel dokázali přeskočit Hamiltona a my jsme párkrát uvízli v provozu. Tam jsme ztratili závod, jinak to bylo velmi dobré. Auto je super konzistentní a bylo rychlé na obou směsích."

"Byl jsem zklamaný, že byl Romain mimo body, to byla velká ztráta. Stane se to všem. Romain má trochu smůlu a ve chvílích, kdy bude mít štěstí, musí získat maximální počet bodů. Vrátí se mu to."

Další článek: Pro Hondu pracuje bývalý motorář Ferrari a FIA Gilles Simon

11:27 | Lewis Hamilton věnuje 20 milionů liber na založení nové charitativní nadace na podporu nedostatečně zastoupených skupin ve Velké Británii
26. července | Pirelli potvrdilo, že po Maďarsku proběhnou na Hungaroringu další testy 18palcových pneumatik. Zúčastní se jich Ferrari, McLaren a Mercedes.
25. července | Jak okomentovali kolizi mezi Hamiltonem a Verstappenem komentátoři napříč světem: odkaz
25. července | Roman Staněk vyhrál druhý závod víkendu Euroformule Open v Imole.

GP Maďarska 2021

Pátek 30. července 2021
1. trénink 11.30–12.30
2. trénink 15.00–16.00
Sobota 31. července 2021
3. trénink 12.00–13.00
Kvalifikace 15.00–16.00
Neděle 1. srpna 2021
Závod 15.00