Podle Hamiltona jsou Verstappenovy komentáře známkou slabosti

Tým Red Bull a Max Verstappen se budou v roce 2020 snažit zastavit Mercedes a Lewise Hamiltona v cestě za sedmým titulem a vyrovnáním rekordu Michaela Schumachera. Součástí tohoto souboje budou i psychologické hry. Lewis Hamilton označil nedávné Verstappenovy komentáře na adresu Brita za projev slabosti.
Podle Hamiltona jsou Verstappenovy komentáře známkou slabosti

Max Verstappen se nedávno nechal slyšet, že na Hamiltonově straně je možná bůh, on sám ale bohem není.

Na slova nizozemského pilota zareagoval Lewis Hamilton během odhalování nového Mercedesu W11.

„Je vtipné něco takového poslouchat. Často to beru (Verstappenovy komentáře) jako projev slabosti,“ uvedl Brit pro f1i.com.

Před Lewisem Hamiltonem letos leží možnost vyrovnání Schumacherova historického rekordu v počtu mistrovských titulů. Nezdá se ale, že by tato vidina šestinásobného šampiona měla nějakým způsobem psychicky zatěžovat.

„V této části roku vážně necítím žádný tlak. Je to o tom užít si trochu zábavy.“

„Jste soustředěný, ale také si užíváte tyto momenty. Všichni pracovali velmi tvrdě na novém voze, který budou moci řídit jen dva z nás, což je vážně úžasné,“ nezapomněl Hamilton pochválit členy Mercedesu.

„Tohle bude už můj osmý rok u týmu, to nadšení je ale stejné každou sezónu. Nikdo z nás by nemohl být ještě více vzrušený a zapálený.“

„Je ohromující, že i přes naše úspěchy neusínáme na vavřínech. Každý je maximálně soustředěný, odvedlo se obrovské množství práce, aby první jízdy proběhly hladce. Každý z nás je připraven na výzvy, které před námi leží,“ věří Hamilton v další úspěšnou kampaň Mercedesu.

Foto: Getty Images / Dan Istitene

Další článek: James Key navrhl nový McLaren s užšími bočnicemi a matným lakem