Podle Hamiltona je to velmi těsné. Jeho tým ale odvedl lepší práci

Mrk F1  |  26. 11. 2021 10:18

Max přesně ví, co si může dovolit a kolik místa může nechat. V Silverstone nechal Lewisovi dost místa, ale on to neubrzdil. V Monze nenechal LH místo Maxovi i když ho tam viděl, tak zatočil. A bylo to v úplně jiné rychlosti. V Brazílii byl LH na venku a viděl, že nemůže zatočit, protože byl Max před ním. Kdyby nebrzdil tak pozdě, tak nechal Maxe v pohodě vyvlát mimo trať a krásně by ho podjel. Suma sumárum, LH umí jezdit jen sám, nechápu ten jeho názor, že chce jezdit čistě, protože potom co předvedl v Silverstone to nějak nejde do sebe. A myslím si, že v Monze zatočil schválně do Maxe, aby mu naznačil, že to mu dělat nemá, musel o něm vědět. A nebo to fakt neumí. A přijde mi vtipné, jak si LH pořád stěžoval na pomalejší auto a pak předvedl rozdíl tříd. Možná je to jen tím, jak se pořád k něčemu vyjadřuje a snaží tím ostatní jezdce deptat, že na to nemají apod. Rosberga i Bottase rozebral na součástky. Ale i takový asi musí být mistr světa - hajzl! :)

Vohráblo  |  23. 11. 2021 12:32

Tak tak, zlom nastal v Silverstonu a to hned v prvním kole, v kterém Hamilton odstřelil Verstappena do bariér a potom se ještě radoval jak smyslů zbavený, ma*or...

Nebylo by správné spíše napsat, že se Max odstřelil sám proto, že nesundal nohu z plynu a čekal, že Lewis vyměkne?

V Brazílii to samé v bledě modrém, jen v opačném gardu - Lewis povolil, pozice se vzdal a pohoda. Úplně to stejné mohl udělat Max ve VB...

Může za to Lewis. Do té doby vždycky, když jel Frstápn jako hovado, tak Hamilton ustoupil a přenechal mu pozici.Tentokrát to neudělal, a to přece nemohl chudáček Maxíček čekat.

Alonso je nejlepším jezdcem současnosti, zjistili vědci

Jasně, jede milostpán Hamilton, sundejte všichni nohy z plynu ať může laskavě a bez úhony projet.😂

Fleet Admiral  |  23. 11. 2021 13:29

Ne, to by nebylo správně napsat, jelikož o tom, že tu kolizi z větší části zavinil Hamilton, právoplatně rozhodli sportovní komisaři. Navzdory tomu to znamená, že Hamilton sebral plný počet bodů, zatímco Verstappen 0. Kdyby do toho šel Verstappen opravdu natvrdo, mohli skončit vyřazeni oba (v takovém případě by už možná byl Verstappen korunovaným letošním šampionem). Kdyby Verstappen uhnul, mohl mít teď na Hamiltona o 18 bodů větší náskok. V Brazílii Hamilton už takovou opičárnu nemohl riskovat, protože tentokrát by mu tak to dobře klapnout nemuselo a naopak by se mohl z boje o titul vyřadit.

započítaj do toho ešte Monzu a teraz by ten rozdiel bol medzi nimi uplne rovnaky ako je teraz tie kecy a vymluvy...a potom kto tu brečí

Mike.M  |  23. 11. 2021 13:49

A Maďarsko kde místo Hama přebral otěže Bottas

dúfam, že už nikto nepochybuje, že Bottas je kopyto. ale ešte aj toto zvalovat na Hamitona, to už chce fakt fištróna

Fleet Admiral  |  23. 11. 2021 14:22

V Monze do toho šel Verstappen s tím, že je může (po Silverstonu) vyřadit oba a že je to jeho jediná šance na předjetí. Byla Hamiltonova volba tu šikanu tak projet, on uhnout měl kam. V tomto případě oba brali 0, větší tíha viny Monzy samozřejmě leží na Verstappenovi. Ale rozhodně je víc "fér", že když oba měli možnost té kolizi zabránit, hlavní viník odešel bez bodu a ten, kdo tomu mohl zabránit, tak taky, než když v Silverstonu hlavní viník sebere všechny body a "oběť" skončila v bariéře.

ale ved píšeš to čo píšem ja... aký bol teda rozdiel medzi Monzou a Silverstonom? su si kvit.To že následok bol, že Lewis dokázal pokračovat nič nemení na tom, že VER si na tie vidle dokonca sam zatočil skor si myslim, že Monza bola len prachsprosty revanš

Příspěvek byl 1× upraven, naposled 23. 11. 2021 14:34

Fleet Admiral  |  23. 11. 2021 14:36

Ne, nejsou si kvit. Oba mají větší díl na jedné kolizi a ani k jedné z těch kolizí nemuselo dojít. Rozdíl mezi těmi kolizemi je ale zásadní. Když ji zavinil Hamilton, tak v tom závodě sebral plný počet bodů a Verstappena poslal do špitálu (pomohl si v celkovém skóre). Když tu kolizi zavinil Verstappen, ani jeden z nich nebral žádný bod (oba zůstali na svém).

tak potom sa ma ešte VER čo učit, ale to su asi fakt tie chybajuce skusenosti.

zdenek.b  |  23. 11. 2021 16:59

Souhlasím, nejsou si kvit. Verstappen je totiž daleko větší prase a neunese, když jej někdo předjíždí. Za takové chování jako v Monze a Brazílii měl dostat stop na jeden závod. V Itálii totiž Hamilton neměl kam uhnout, jel vnitřkem první zatáčky a Max tam vletěl jak smyslů zbavený. Pokud si stále bude Verstappen myslet, že když on jede tak mu všichni uhnou, tak příští rok až bude u Mercedesu Russell tak může mít docela problém. pokud Mercedes bude rychlý, tak mu určitě George nebude uhýbat jako Bottas.

Na kdyby se nehraje. Šetřte energii.


1 2