Pod větším tlakem jsem nikdy nebyl, přiznává Di Resta

Paul di Resta se u Force Indie dostal do situace, kdy musí naplnit nemalá očekávání. Zatím je jediným jezdcem týmu, takže se pozornost soustředí na něj.
Pod větším tlakem jsem nikdy nebyl, přiznává Di Resta

Di Restovi moc nevyšel závěr loňské sezóny, takže má co napravovat. "Z nějakého důvodu jsem neměl štěstí," konstatoval v rozhovoru pro Sky Sports. "Ale nezapomínejme, že jsem předtím získal několik skvělých výsledků a v několika Grand Prix podal skvělé výkony."

"Nebudu na to zapomínat, jen se znovu soustředím, vrátím se připravený a nabuzený, budu tlačit na ty správné lidi."

Přitom pod velkým tlakem je on sám. "Jsem asi pod větším tlakem než kdy jindy, protože je to můj třetí rok. Ale věřte mi, je tu více tlaku, abych dosáhl toho, co chci. Nakonec jsem v této pozici, protože jsem celý svůj život tlak zvládal."

Skot bude letos bojovat o svoji další budoucnost. Stále se nevzdal naděje na postup do top týmu. Na nové motory a pravidla se těší, ale ví, že by se jich nemusel dočkat. "Pověst ve formuli 1, zajištění si sedačky, na to se musím hlavně soustředit, abych měl sedačku, až přijde první závod sezóny 2014," dodal.

Další článek: FIA chce zjednodušit cestu mladých jezdců do formule 1

17:50 | Ross Brawn také potvrdil, že po Monze jsou zatím více méně jisté jen závody v Bahrajnu a Abú Dhabí na konci roku.
17:49 | Podle odkaz FIA připouští, že není nutné splnit podmínku závodů alespoň na třech kontinentech, aby mohl být udělen titul (je to podmínka, aby byla F1 WORLD championship. Teoreticky tak může o titulu rozhodnout osm naplánovaných závodů.
15:39 | Mercedes chystá na příští týden v Silverstonu test. V úterý usedne do vozu W09 z roku 2008 Valtteri Bottas, o den později Lewis Hamilton.
3. června | Fanoušci se na závody vrátí až na podzim a to ještě v omezeném počtu. Uvedl to Chase Carey.