Pod větším tlakem jsem nikdy nebyl, přiznává Di Resta

Paul di Resta se u Force Indie dostal do situace, kdy musí naplnit nemalá očekávání. Zatím je jediným jezdcem týmu, takže se pozornost soustředí na něj.
Pod větším tlakem jsem nikdy nebyl, přiznává Di Resta

Di Restovi moc nevyšel závěr loňské sezóny, takže má co napravovat. "Z nějakého důvodu jsem neměl štěstí," konstatoval v rozhovoru pro Sky Sports. "Ale nezapomínejme, že jsem předtím získal několik skvělých výsledků a v několika Grand Prix podal skvělé výkony."

"Nebudu na to zapomínat, jen se znovu soustředím, vrátím se připravený a nabuzený, budu tlačit na ty správné lidi."

Přitom pod velkým tlakem je on sám. "Jsem asi pod větším tlakem než kdy jindy, protože je to můj třetí rok. Ale věřte mi, je tu více tlaku, abych dosáhl toho, co chci. Nakonec jsem v této pozici, protože jsem celý svůj život tlak zvládal."

Skot bude letos bojovat o svoji další budoucnost. Stále se nevzdal naděje na postup do top týmu. Na nové motory a pravidla se těší, ale ví, že by se jich nemusel dočkat. "Pověst ve formuli 1, zajištění si sedačky, na to se musím hlavně soustředit, abych měl sedačku, až přijde první závod sezóny 2014," dodal.

Diskuze (16) Další článek: FIA chce zjednodušit cestu mladých jezdců do formule 1
10:50 | Podle novináře Erika van Harena je převodovka Maxe Verstappena v pořádku a nebude potřebovat výměnu.
20:45 | Druhý závod F2 vyhrál Piastri.
20:32 | Red Bull zdá se zvažoval žádost o přezkum situace ze třetího tréninku, kdy měl Hamilton ignoroval dvojité žluté... nakonec ale nic podávat nebude.
20:11 | Gasly dostal varování za zdržení Sainze.

GP Saúdské Arábie 2021

Pátek 3. prosince 2021
1. trénink Hamilton
2. trénink Hamilton
Sobota 4. prosince 2021
3. trénink Verstappen
Kvalifikace Hamilton
Neděle 5. prosince 2021
Závod 18.30