Pod tíhou sněhu zrušilo Ferrari prezentaci nového vozu

Sídlo Ferrari se ocitlo pod návaly sněhu, což Maranellské donutilo odvolat páteční představení letošního monopostu.
Pod tíhou sněhu zrušilo Ferrari prezentaci nového vozu

Počasí v Itálii se rozvášnilo a Maranello se ocitlo pod vysokou bílou pokrývkou. Už podle předpovědí bylo zřejmé, že nový monopost nebude moci po svém představení vyjet ve Fioranu k tradiční první kontrolní jízdě, ale situace je ještě horší.

Všude leží tolik sněhu, že úřady v Maranellu a jeho okolí (včetně Modeny) do konce týdne uzavřely všechny školy, a to proto, že se nedaří dostatečně odklízet komunikace a doprava je velmi komplikovaná.

Jelikož v Maranellu pořád sněží, bylo Ferrari donuceno dnes odvolat svojí zítřejší prezentaci. Situace neumožňuje běžnou dopravu pro místní lidi, takže nával mezinárodních médií by znamenal jistý kolaps.

Veřejnost však nový monopost týmu Ferrari v pátek uvidí, prostřednictvím svého webu maranellští uvolní veškeré materiály, které se ho týkají.

Další článek: Hamilton si vyčistil hlavu, s McLarenem chce prodloužit v prvním pololetí

18:20 | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.