Pod tíhou sněhu zrušilo Ferrari prezentaci nového vozu

Sídlo Ferrari se ocitlo pod návaly sněhu, což Maranellské donutilo odvolat páteční představení letošního monopostu.
Pod tíhou sněhu zrušilo Ferrari prezentaci nového vozu

Počasí v Itálii se rozvášnilo a Maranello se ocitlo pod vysokou bílou pokrývkou. Už podle předpovědí bylo zřejmé, že nový monopost nebude moci po svém představení vyjet ve Fioranu k tradiční první kontrolní jízdě, ale situace je ještě horší.

Všude leží tolik sněhu, že úřady v Maranellu a jeho okolí (včetně Modeny) do konce týdne uzavřely všechny školy, a to proto, že se nedaří dostatečně odklízet komunikace a doprava je velmi komplikovaná.

Jelikož v Maranellu pořád sněží, bylo Ferrari donuceno dnes odvolat svojí zítřejší prezentaci. Situace neumožňuje běžnou dopravu pro místní lidi, takže nával mezinárodních médií by znamenal jistý kolaps.

Veřejnost však nový monopost týmu Ferrari v pátek uvidí, prostřednictvím svého webu maranellští uvolní veškeré materiály, které se ho týkají.

Další článek: Hamilton si vyčistil hlavu, s McLarenem chce prodloužit v prvním pololetí

14:06 | Sebastian Vettel dává do aukce "duhovou" helmu, kterou měl v Turecku. Dražba začne na jeho webu po závodě. Má jít o jedinou Vettelovu helmu z doby u Ferrari, která se dostane do soukromých rukou.
10:01 | Před 45 lety zemřel společně s pěti dalšími členy svého týmu při letecké nehodě Graham Hill. Vraceli se z testu na okruhu Paula Ricarda. Hill byl prvním a je stále jediným držitelem trojité koruny.
17:30 | McLaren potvrdil, že Sainze vyřadil problém se zadními brzdami.
28. listopadu | Alex Albon po včerejší nehodě mění šasi.

GP Bahrajnu 2020

Pátek 27. listopadu 2020
1. trénink Hamilton (1:29.033)
2. trénink Hamilton (1:28.971)
Sobota 28. listopadu 2020
3. trénink Verstappen (1:28.355)
Kvalifikace Hamilton (1:27.264)
Neděle 29. listopadu 2020
Závod 15.10