Po poradě s týmem vidí Button velký prostor pro zlepšení

Jenson Button analyzoval spolu s inženýry ve Wokingu bahrajnský závodní víkend a zjistil, že udělal spoustu chyb. Ví, kde se může zlepšit a věří, že už v Austrálii se bude McLarenu dařit více.

"Když se na to podíváme teď, je tu pár věcí, které bychom v průběhu víkendu udělali jinak a je tu velký prostor pro vylepšení vozu," řekl Button. "Nevěřili byste, co všechno jsme se naučili během jednoho závodního víkendu. V úterý jsme měli schůzku a šili jsme do inženýrů, abychom vše rozebrali do nejmenších detailů."

"Bylo těžké najít vyvážené nastavení, ale myslím, že s tím, co jsme se ten víkend naučili, a co jsme rozebrali na úterní schůzce, vidíme mnoho oblastí, v kterých se můžeme pro příští závod zlepšit."

McLarenu by se mělo v Austrálii dařit lépe nejen díky lepší práci na okruhu. "Myslím, že na tom budeme v příštím závodě lépe, protože zatáčky (v Melbourne) by měly našemu vozu vyhovovat více," dodal Button.

Diskuze (30) Další článek: Monza své místo ve prospěch Říma neztratí, prodloužila do roku 2016
15. prosince | Da Costa získal pole position pro první závod formule E, Vandoorne pátý, Massa po červených vlajkách devatenáctý. Závod od 13:00 na Eurosportu.
10. prosince | Zajímavé. Podle webu odkaz míří bývalý šéf Porsche v LMP1 Andreas Seidl do vedení McLarenu.