Po poradě s týmem vidí Button velký prostor pro zlepšení

Jenson Button analyzoval spolu s inženýry ve Wokingu bahrajnský závodní víkend a zjistil, že udělal spoustu chyb. Ví, kde se může zlepšit a věří, že už v Austrálii se bude McLarenu dařit více.

"Když se na to podíváme teď, je tu pár věcí, které bychom v průběhu víkendu udělali jinak a je tu velký prostor pro vylepšení vozu," řekl Button. "Nevěřili byste, co všechno jsme se naučili během jednoho závodního víkendu. V úterý jsme měli schůzku a šili jsme do inženýrů, abychom vše rozebrali do nejmenších detailů."

"Bylo těžké najít vyvážené nastavení, ale myslím, že s tím, co jsme se ten víkend naučili, a co jsme rozebrali na úterní schůzce, vidíme mnoho oblastí, v kterých se můžeme pro příští závod zlepšit."

McLarenu by se mělo v Austrálii dařit lépe nejen díky lepší práci na okruhu. "Myslím, že na tom budeme v příštím závodě lépe, protože zatáčky (v Melbourne) by měly našemu vozu vyhovovat více," dodal Button.

Diskuze (30) Další článek: Monza své místo ve prospěch Říma neztratí, prodloužila do roku 2016
21. září | Hankook potvrdil, že se účastní výběrového řízení FIA na dodávání pneumatik pro F1.
20. září | Leclerc odjel na okruhu Paula Ricarda s aktuálním vozem Ferrari v rámci testů pro Pirelli 120 kol. Testoval i Bottas s Mercedesem (102 kol).
20. září | Buemi se do F1 nevrátí, zůstává ve formuli E a bude jezdit za Nissan.
19. září | Force India nasadí v Rusku do prvního tréninku Latifiho.