Po Massově návratu se vše točilo kolem Alonsa, říká Smedley o roku 2010

Felipe Massa v roce 2008 bojoval o titul. O rok později v maďarské kvalifikaci boural a podle některých názorů už poté nebyl tak rychlý jako dříve. Smedley to odmítá.
Po Massově návratu se vše točilo kolem Alonsa, říká Smedley o roku 2010

Smedley pro brazilský UOL označil podobné úvahy jako nesmyslné. „V roce 2009 to bylo mezi ním a Kimimim velmi vyrovnané. Tým, do kterého se v roce 2010 vrátil, byl zcela zaměřen na Fernanda. Vše se točilo kolem Fernanda. To byl problém. S ním to nemělo nic společného.“

Massa byl diplomatičtější. „Zda to bylo kvůli nehodě, autu, týmu, na to je nemožné odpovědět. Ale po nehodě jsem se cítil stejně dobře jako předtím. Vždy jsem odváděl maximum.“

Foto: Getty Images / Mark Thompson

Další článek: Toro Rosso po defektech Kvjata provedlo změny na voze

18:25 | Své kalendáře uveřejnily také F2 (celkem 14 víkendů) a F3 (celkem 9 víkendů). Termíny jsme doplnili do článku na webu.
13:19 | Dnes zasedá Světová rada motorsportu. Mimo jiné bude schvalovat kalendář F1 pro rok 2022. Pokud to bude jako obvykle, bude zveřejněn pozdě odpoledne / večer.
14. října | Podle Racingnews365 nahradí loga Hondy na overalech jezdců a zadních křídlech vozů Red Bullu pro GP USA značka Acura, což je luxusní divize společnosti Honda.
13. října | Zasedla Komise F1. Měla jednat o zákazu zahřívacích dek, ale o tom se oficiální zápis nezmiňuje. Projednala kalendář, nebo zadala Sportovnímu poradnímu výboru, aby řešil pravidla ohledně zkrácených závodů (reakce na Spa).