Po internetu létají údajné důkazy proti Hornerovi. Dostali je i novináři | Foto: Getty Images / Clive Mason

Foto: Getty Images / Clive Mason

Po internetu létají údajné důkazy proti Hornerovi. Dostali je i novináři

Red Bull včera před začátkem víkendu v Bahrajnu uzavřel interní vyšetřování Christiana Hornera. Celý příběh ale zřejmě nekončí.

Interní vyšetřování Red Bullu Christiana Hornera očistilo. Zůstává tak i nadále služebně nejstarším šéfem týmu formule 1. Nemusí to ale být konec celého příběhu.

Oficiální detaily neznáme. Spekulovalo se o nevhodném chování k jedné ze zaměstnankyň týmu. Sám Horner nechtěl po příjezdu do Bahrajnu situaci komentovat.

„Jsem rád, že proces skončil, nemohu to komentovat,“ řekl pro Sky Sports. „Nyní se soustředíme na velkou cenu a na nadcházející sezonu a obhajobu obou našich titulů.“

Novinářka Jenna Fryer ze zpravodajské agentury AP uveřejnila na síti X, že stovky novinářů a také vedení F1 dostalo emailem odkaz na Google Drive, kde jsou údajné důkazy proti Hornerovi. Jedná se především o screenshoty z WhatsAppu. Jejich pravost nelze samozřejmě ověřit. 

Novinářka Julianne Cerasoli potvrdila, že také ona email obdržela. Totéž píše web Motorsport Total. 

Horner vydal krátké prohlášení: 

„Nebudu komentovat anonymní spekulace, ale opakuji, že jsem tato obvinění vždy popíral. Jednalo se o důkladné a spravedlivé vyšetřování, které provedl nezávislý odborný advokát a které skončilo zamítnutím podané stížnosti.“

Doporučujeme

Články odjinud