Pneumatiky rozhodují o šampionátu, říká Wolff

Včera jsem na Instagramu viděl fotku myslím že stránky f1.sk.
Údajně je vyfocena ve chvíli, kdy Kimi trefil Lewise. Wolf má skleslou hlavu až k pultíku a v pozadí, s vytřeštěným výrazem a rukama na hlavě, chlapík v trikotu Pirreli...
O čem to má tak potom vypovídat...

Stoffel Vandoorne Rover78  |  10. 07. 2018 20:44

Je tady někdo z těch co ještě minulej tejden prohlašovali, že Mercedes nemá s gumama vážnější problémy, s hubama namazanejma medem z PR oddělení Merglu bez vlastního rozumu z nás dělali voly volky nevolky? Nebojse Jeřábek přiznej se, Berane nebuď ovce ty to samý. A co dál......furt budete chytrý až na půdu otáčet jasnou pravdu a dělat z nás tupce, mě je to jasný. Tak si to užijte, klidně zapomeňte na to že je to všechno vidět jak to je. Vy se bavte, nás to baví!!! 😋

Nikdy jsem neřekl, že Mercedes nemá problémy s pneumatikami, tak nevím, proč mě tu zmiňujete. Nehledě na to, že to, že jejich auto zpomaluje při vyšších teplotách, je úplně jiný problém. Pořád si vymýšlíte, co chcete.

Sebastian Vettel Kulatylenin  |  11. 07. 2018 00:27

Ty nic ty muzikant najednou nejsi Mercedes ovce!

Mercedesu fandím (kvůli Hamiltonovi), ale rozhodně jsem nebyl nikdy jeho ovce. Můj boj proti aroganci, pokrytectví a neoprávněné sebejistotě je na týmu a F1 zcela nezávilslý. Vždy jsem tady zastával pozici, že nevíme, jestli Mercedes lže a má pneumatiky na míru, ale že není pravděpodobné, že by tomu tak bylo. A že z dostupných informací to ani náznakem nevyplývá, byť je to s nimi kompatibilní. (A v takovém případě musíme uplatňovat presumpci neviny.)

A ano, obviňování Ferrari Mercedesem z úmyslného bourání bylo stejně tak arogantní a špatné.

Příspěvek byl 2× upraven, naposled 11. 07. 2018 09:56

Stoffel Vandoorne Rover78  |  11. 07. 2018 05:40

Jo pardon, ty si vlastně mlel jenom něco o bezpečnosti práce s gumama pro všechny týmy......hnus tohle.😋

Ano, že jsem začal obhajovat, že pneumatiky byly nebezpečné, byla jediná diskuzní chyba, které jsem se dopustil. Tak se na tom teď můžete až do konce života točit.

Hnus jsou vaše nepodloženě vykonstruované historky, na základě kterých oviňujete lidi z podvodů, nečestnosti a lhaní.

Stoffel Vandoorne Rover78  |  11. 07. 2018 16:58

Chtěl bych říci co si myslím, ale mám strach že mi to někdo vomlátí co hlavu když to bude kravina tak radši nic konkrétního neřeknu, budu politický korektní.....to už radši nic nepiš 😁
O bezpečnosti to samozřejmě nebylo, to by stačilo Mercedesu anebo komukoliv jinému o zastávku navíc. Bylo to o nebezpečnosti sníženého bodového příjmu Mercedesu. Tomu se stejnak nevyhnou. A když to budeš chtít furt okecávat budeš je za většího trubadúra. Čest...

Já se držím jednoznačné argumentační linie, okecávání tady předvádíte vy, vždyť ta vaše historka vůbec nedrží pohromadě a s každým dalším vaším trvzením (a vývojem závodů) se to rozpadá, čím dál více. Je úplně jedno, o co Mercedesu šlo, když na to upozornil. Jejich zájem může být jakýkoliv, oni o věci totiž nerozhodují. Jestli to podle vás není o bezpečnosti, tak si stěžujte na Pirelli a FIA. Mercedes s tím (nejspíš) nemá nic společného. Mějte se.

Stoffel Vandoorne Rover78  |  11. 07. 2018 18:31

Jasná argumentační linie = odpapouškuješ mediální propagandu. Propaganda = účelově promíchaný polopravdy a lži za účelem vytvoření argumentů který v reálu nemaj pevnou půdu pod nohama. Asi seš se vším spokojenější než já = tvůj profit. Závidím ti klidný spaní 😁

Žádnou mediální propagandu jsem nepapouškoval (s drobnou vyjímkou, o které se zmiňuji výše, ale tu argumentaci jsem stejně musel vymyslet sám), ale logicky jsem rozebíral vaše tvrzení, porovnával jsem je s realitou a doplnil o fakty, které jste nevzal v úvahu. Ostatně jste to byl vy, kdo první vytáhnul články z médií a stavěl na nich různé teorie. Já závidím klidné spaní lidem jako vy.

Podle té vaší definice propagandy, jste ji dělal vy.

Příspěvek byl 2× upraven, naposled 11. 07. 2018 18:51

Stoffel Vandoorne Rover78  |  11. 07. 2018 19:41

Když si doplňoval ty fakta, kam tě to posunulo? Všechno o čem sem mluvil leze na povrch, ne že ne, a čím dál víc lidí to vidí a ozývá se. A to tvoje doplňování si vůbec strč někam. To byla jenom oponentůra která celou mojí lajnu shazovala ze stolu, a nahrazovala jí tím co sem si mohl přečíst v prohlášení mercedesu. Tj pro nějakou smysluplnou debatu málo, když vím že to u šípů pěkně smrdí. Klidně to zas nějak ospravedlň pěkně po svým, pro mě seš nepoučitelnej a tím pádem nepoužitelnej když po tom všem co vyšlo na povrch seš schopnej bránit svojí minulou obranu mercedesích gum ty gumo. 😋

Ty fakty měly posouvat vás. Mě zase měly posouvat ty od vás, ale to se nestalo, protože jste s ničím novým nepřišel. (Kromě chytrého argumentu, že pneumatiky nemohou být z principu nebezpečné, ale to není validní argumentace, protože všeobecně přijímaný názor je ten, že mohou, a FIA a Pirelli nejspíše mají nějaké bezpečnostní standardy. Nemůžete říct, že zelená neexistuje (nebo je modrá), a na základě toho tvrdit, že ti, kdo říkají, že tráva je zelená, lžou.)

Že to shodí něčí lajnu, je důvod, proč spolu diskutujeme. Mohli bychom se bavit i jinak, jenže vy stále odmítáte vyargumentovávat vaši pozici, takže předpokládám, že to neumíte. Místo toho se stále odkazujete na ostatní lidi (a pak mě obviníte, že nemám vlastní rozum).

To, že obhajuji pozici, která je zároveň nějak oficiální, nemůže sloužit jako argument proti ničemu, protože to je samotná podstata naší debaty. (Zastávám ale něco trochu jiného, viz výše.)

Že jste nepoučitelný můžu říct i já o vás. Taky jste do teď neuhnul ani o kousek.

Diskuzí o diskuzi a obhajováním sebe sama tu ale nehodlám dále ztrácet čas.

Co vyšlo na povrch?

Příspěvek byl 1× upraven, naposled 11. 07. 2018 20:37

Stoffel Vandoorne Rover78  |  11. 07. 2018 20:52

Ty seš z jiný planety vole.....

Stoffel Vandoorne Rover78  |  11. 07. 2018 16:58

Chtěl bych říci co si myslím, ale mám strach že mi to někdo vomlátí co hlavu když to bude kravina tak radši nic konkrétního neřeknu, budu politický korektní.....to už radši nic nepiš 😁
O bezpečnosti to samozřejmě nebylo, to by stačilo Mercedesu anebo komukoliv jinému o zastávku navíc. Bylo to o nebezpečnosti sníženého bodového příjmu Mercedesu. Tomu se stejnak nevyhnou. A když to budeš chtít furt okecávat budeš je za většího trubadúra. Čest...

Charles Leclerc f.zubesuch  |  10. 07. 2018 18:49

ano presne tak rozhoduju Toto, ako kazdu sezonu.

presne tak ako aj tu sezonu ked vas media a superi vymakli pri tajnom teste s Pirelli, tak o vasom umiestneni v sampionate rozhodli pneumatiky. Ked ste sa po teste zazracne zdvihli z pretekoveho "dna" rozhodli o tom pneumatiky.

presne tak ako aj tuto sezonu. ked boli na vas popud a s pozehnanim "bezpecnosti" na niektore okruhy privezena specifikacia ktora pred zaciatkom sezony ani neexistovala. S bezpecnostou to vsak nema nic spolocne. Urobte 5 zastavok v boxoch a budete z hladiska pretekovej rychlosti uplne SAFE vo vsetkych 6-tich stintoch. A to sa netyka len vas ale hociktoreho teamu vratane Ferrari.

To je presne tak ako by niekto v hadzanarskej lige kritizoval velkost lopty. Lebo nase zeny maju male ruky a nedokazu loptu udrzat v jednej dlani.

Sebastian Vettel Kulatylenin  |  11. 07. 2018 00:27

přesně tak udělejte více zastávek anevymlouvejte se na bezpečnost!!!!

Fernando Alonso jeffvader  |  10. 07. 2018 17:07

Proč nejeli na hard směsi, když měli problém? Proč si nevezmou tu nejtvrdší, aby nebylo tak velké opotřebení? Ono jim někdo nakazuje mít tu nejměkčí směs?

Pierre Gasly Ferda.  |  10. 07. 2018 17:51

Hadráky se musí objednávat zhruba tři měsíce dopředu a nikdo netuší jaké bude počasí a jaké směsi se budou týmům hodit.
Prostě bordel ve stylu Hadrrelli.


1 2 3 4 5

Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

10:45 | Vůz Ferrari prošel crash testy.
16. ledna | Niki Lauda opět opustil nemocnici, kde byl hospitalizován s chřipkou.
15. ledna | Závody v Evropě budou také letos začínat v 15:10.
15. ledna | Vedle Pascala Wehrleina by mohl na simulátoru Ferrari pracovat také Brendon Hartley.