Pište nám: Co vám před sezonou 2010 nedá spát?

Se začátkem nového roku jsme se v redakci F1sports rozhodli udělat malý průzkum očekávání. Na co jste v sezoně 2010 nejvíc zvědaví?

Tomáš Richtr: Pro mě bude sezona 2010 na druhý pokus naplněné očekávání: komentovat velké ceny, do kterých startuje Michael Schumacher. Bude mě zajímat, jak si poradí zejména s mladými puškami a jeho výkony na trati dokáži posuzovat zase o něco starším pohledem. Bojím se lehce zákazu tankování, protože očekávám, že učiní závody ještě o něco nudnější. Řešením by bylo rozumné zkrácení. Nemohu se oproti tomu dočkat startovního pole 26 vozů. V tom aby se čert vyznal!

Jan Pastorek: Nejvíc se těším na srovnání nových jezdeckých dvojic v top týmech: Alonso vs. Massa, Hamilton vs. Button a Schumacher vs. Rosberg.

Michal Mikoláš: Tuto sezónu považuji za boj generací, hrdinové let devadesátých se utkají s novými, dravými hvězdami. Jeho výsledek nám dá jasnou odpověď na to, zda se s rokem 2010 ocitáme na prahu nové éry formule 1.

Filip Fikejz: Nejvíc jsem zvědav na návrat Michaela Schumachera, jak se bude po přestupech dařit Alonsovi a Buttonovi a také na nové týmy.

Eva Křivánková: Mě zajímá, jak velký bude rozdíl mezi novými a starými týmy a na jakou úroveň dosáhnou McLaren a Ferrari poté, co vloni zaspaly dobu. Mé holčičí já je oproti tomu zvědavé, jestli Raquel del Rosario, věrný doprovod Fernanda Alonsa, zlomí svůj osobní rekord v počtu předvedených módních kreací na jeden závodní víkend.

A teď... Je řada na vás. Co vám před sezonou 2010 nedá spát? Pište nám na f1mag@f1sports.cz a pomozte nám sestavit vyčerpávající seznam očekávání pro rok 2010. Výsledek zveřejníme.

Diskuze (60) Další článek: Největší vliv na předjíždění mají okruhy, připomíná Newey
10:04 | V paddocku je i modelka Winnie Harlow, která v roce 2018 odmávala Velkou cenu Kanady o kolo dříve. Sice za to nemohla, ale i tak bychom ji asi raději drželi od cílové rovinky dál...
1:59 | Prasklina na zadním křídle se nakonec objevila jen u Verstappena. Red Bull zatím neví, co bylo příčinou.
20:20 | Fernando Alonso se připojí k Vettelovi a Russellovi a nasadí větší počet nových komponent – start z konce pole.
22. října | Toto Wolff přiznal, že Mercedes má problémy se spolehlivostí, kterou stále úplně nepochopil. Bottas nasadil šestý motor.

GP USA 2021

Pátek 22. října 2021
1. trénink Bottas
2. trénink Pérez
Sobota 23. října 2021
3. trénink Pérez
Kvalifikace Verstappen
Neděle 24. října 2021
Závod 21.00