Pirelli hledá barvu pro ultraměkkou směs, pomoci mohou i fanoušci

Ke čtyřem směsím pneumatik přibude příští rok ještě ultraměkká. Pirelli se nyní obrátilo na fanoušky, aby pomohli vybrat barvu nové směsi.
Pirelli hledá barvu pro ultraměkkou směs, pomoci mohou i fanoušci

Pirelli dnes nabízí čtyři směsi pneumatik „do sucha“: červená superměkká, žlutá měkká, bílá střední a oranžová tvrdá. Příští rok ale přibude ještě ultraměkká. Původně se trochu očekávalo, že ultraměkká bude jen pracovní označení a Pirelli jednoduše na některé závody přiveze o něco měkčí superměkkou směs. Ale nakonec je to jinak a budeme mít pět směsí.

Jaké bude zbarvení nové směsi, mohou rozhodnout fanoušci. Hlasovat můžete přes Twitter, Facebook nebo Instagram. Na výběr jsou dvě možnosti: růžová a stříbrná. Druhá jmenovaná alespoň na ilustraci až příliš připomíná bílou.

Další článek: Fotogalerie: Deštivý pátek v Austinu

18:20 | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.