Pérezovy poslední výkony hodnotí McLaren kladně, ale s rozhodnutím čeká

Sergio Pérez zatím stále nemá jistotu setrvání u McLarenu v příští sezóně, i když šéf týmu Martin Whitmarsh je s jeho výkonností spokojený.
Pérezovy poslední výkony hodnotí McLaren kladně, ale s rozhodnutím čeká

Ještě na začátku září Whitmarsh říkal, že Pérez nenaplňuje očekávání, ale po Grand Prix Japonska už pro svého jezdce našel pozitivní slova.

"Vzhledem k tomu, jak na tom teď jsme, si myslím, že poslední dva nebo tři závody závodil opravdu velmi dobře," cituje šéfa wokingské stáje Autosport.

Pochopení měl Whitmarsh i pro Pérezovu páteční havárii. "To se tady ve Spoonu stává. Přetáhnete to na pravé straně, Michaelovi (Schumacherovi) se to stalo loni v pátek. To se stává. Není to skvělé, ale bylo to OK."

Podle zákulisních informací měl Pérez čas právě do Japonska, aby se výkonnostně zvedl, ale McLaren zatím neví, kdy jezdeckou sestavu pro příští rok uzavře. Button by měl mít své místo jisté.

"Není kam pospíchat. Jak celou dobu říkám, počkejme si pár závodů, pak si promluvíme. A to je přesně to, co uděláme. Teď s tím nijak zvlášť nepospícháme. Vím, že už se z toho stává příběh a odvíjí se od toho mnoho falešných zpráv, ale my nepospícháme," dodal Whitmarsh.

Další článek: Vandoorne odmítl jednání s týmem Toro Rosso, zůstává věrný McLarenu

17:13 | Lewis Hamilton očekává, že FIA v reakci na jeho kontroverzní tričko z GP Toskánska zavede nová pravidla, ve kterých vyjasní, co je a co není možné.
13:04 | Novinář Will Buxton má pozitivní test na koronavirus. GP Ruska tak vynechá.
23. září | Podle AMuS by měl mít nové díly v Soči jen jeden z jezdců Racing Pointu – Lance Stroll.
23. září | Lewis Hamilton se dostal mezi 100 nejvlivnějších lidí dle časopisu Time. odkaz

GP Ruska 2020

Pátek 25. září 2020
1. trénink 10.00–11.30
2. trénink 14.00–15.30
Sobota 26. září 2020
3. trénink 11.00–12.00
Kvalifikace 14.00–15.00
Neděle 27. září 2020
Závod 13.10