Pérez míří do Force Indie

Britský Guardian přišel se zprávou, že Sergio Pérez získal závodní sedačku u týmu Force India v roce 2014. Týmovým kolegou by mu mohl být Nico Hülkenberg.
Pérez míří do Force Indie

Pérez ztratil sedačku u McLarenu, ale ten ho nepřestal chválit a šéf Martin Whitmarsh mu pomáhal se sháněním nového místa. A podařilo se.

"Jsem nadšený, že uvidíme jeho usměvavou tvář v paddocku. Je teď přítelem týmu, ale víme, že bude jezdit a snažit se nás porazit, doufám, že v tomto duchu k tomu přistoupí," uvedl Whitmarsh pro Guardian.

Oficiální potvrzení zatím nepřišlo, ale novým zaměstnavatelem mexického pilota má být Force India, která se zbaví Paula di Resty.

"Samozřejmě, že ano," odpověděl Whitmarsh na otázku, zda je smutný z osudu svého krajana Di Resty. "V dnešní době je to komplikovaný sport a budou tu jezdci s menším talentem, než má Paul, ať už nově příchozí, nebo ti, kteří tu zůstanou, a to je smutné."

"Zatím to nebylo oznámeno, ale hodně se spekuluje o tom, že k tomu pravděpodobně dojde."

Podle Guardianu by se Pérezovým týmovým kolegou měl stát Nico Hülkenberg, jak už delší dobu tvrdí Eddie Jordan. To by ovšem znamenalo, že z Force Indie odejde i Adrian Sutil. Ten se však nechal slyšet, že smlouvu na příští rok už má, takže by to muselo být s jiným týmem.

Další článek: Střed pole: Bodová konta rozšířil Sauber a Toro Rosso

16:30 | Mrkněte na závod z Zandvoortu. Petr Ptáček odstartuje ze třetího místa.. odkaz
15:39 | Připomeňme, že Hamilton, Latifi, Grosjean a Magnussen jsou vyšetřováni, že se ve druhé zatáčce nevrátili řádně na trať.
10:15 | Mick Schumacher vyhrál závod F2 a upevnil vedení v šampionátu. Druhý Cunoda. Schumacherův nejbližší pronásledovatel C. Ilott skončil třetí, na Schumachera tak má ztrátu 18 bodů. Další pronásledovatelé v šampionátu: Ch. Lundgaard nedokončil, R. Shwartzman nebodoval.
25. září | Lamborghini oficiálně potvrdilo, že Stefano Domenicali odchází z pozice šéfa automobilky, aby od ledna 2021 převzal novou prestižní funkci. Očekává se, že nahradí Careye v čele F1.

GP Ruska 2020

Pátek 25. září 2020
1. trénink Bottas (1:34.923)
2. trénink Bottas (1:33.519)
Sobota 26. září 2020
3. trénink Hamilton (1:33.279)
Kvalifikace Hamilton (1:31.304)
Neděle 27. září 2020
Závod 13.10