Páteční tréninky nejsou nic pro mě, žertuje Giovinazzi

Antonio Giovinazzi zatím nedokázal ve formuli 1 získat žádný bod. Změní se to v Barceloně?
Páteční tréninky nejsou nic pro mě, žertuje Giovinazzi

Giovinazzi zatím nebodoval. Měl ale spoustu problémů. V Baku porazil svého týmového kolegu v kvalifikaci, ale dostal penalizaci 10 míst za nasazení nadlimitního počtu komponent pohonné jednotky.

„Poté, co jsem zmeškal druhý trénink v Bahrajnu a první v Číně, jsem nemohl uvěřit, když v Baku přerušily trénink červené vlajky,“ řekl Giovinazzi před víkendem ve Španělsku.

„Žertoval jsem, že volné tréninky nejsou nic pro mě a bylo by lepší, kdybych se objevil až v sobotu. Žádné starosti, v pátek budu v autě a abych byl upřímný, nemohu se dočekat.“

Podle Itala je dobrý výsledek z bahrajnské kvalifikace vzpruhou. „Osmé místo z kvalifikace v Baku je přesně to, co jsem potřeboval. Nyní musím být silný a konzistentní po celý víkend.“

„Pokud nebudou s autem žádné zádrhele, jsem si jistý, že bych mohl v Barceloně bodovat.“

Foto: Getty Images / Charles Coates

Další článek: Od teď už budeme normálním týmem, říká Stroll

15:16 | 17. února bychom mohli vidět nové zbarvení Williamsu. Vůz až v den testů... podobně by na tom mohl být Haas. Oficiálně to ale potvrzeno nebylo.
23. ledna | Red Bull prodloužil spolupráci se společností ExxonMobil jako dodavatelem paliv, maziv a technologickým partnerem.
22. ledna | Formule 1 potvrdila, že Drive to Survive bude na Netflixu 28. února.
22. ledna | Racing Point představí svůj vůz 17. února.