Pascal Wehrlein se nemůže zúčastnit ePrix v Rijádu, nahradí ho Rosenqvist

Nico Rosberg Mark25  |  17. 11. 2018 09:52

Tak Mercedes už musí ničit i kariéry jezdců mimo F1? Nevím co od těch juniorů čekají, Wehrlein porazil všechny týmové kolegy - Haryanta, Ocona i Ericssona (pravda Haryanta a Ericssona porazí každý), ale stejně mu místo v F1 nenašli a ještě kvůli nim začne sezónu v Éčku později..

Snazili se. Horner nadute blafoval o tom, ze prece neposadi jezdce Mercedesu do TR. Tak ho Wolff uvolnil. A ejhle, jaksi to nevyslo :)

Nico Rosberg Mark25  |  17. 11. 2018 12:16

Evidentně ho neuvolnili, když kvůli nim nemůže jet zmiňovaný závod..

Na konci roku :) Máš to dokonce napsané v tom článku.

A nebo i tady
http://gpf1.cz/mercedes-uvolnil-wehrlein...

Nevím co mají profi jezdci a hlavně jejich manažeři ve smlouvách s týmy, ale tohle nechápu. Vždycky to vypadá, že týmy jsou ti šmejdi, ale co když je aktuální smlouva pro jezdce lukrativnejsi, tak je lepší/vynosnejsi, ji dodržet, ačkoliv to navenek vypadá nelogicky.

Mercedes Pascalovi neulehčí vůbec nic!Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

18:00 | Dobrá zpráva: F1 bude vysílat živě první předsezónní testy. Špatná zpráva: V rámci F1TV, která není v ČR dostupná.
15:33 | Takhle si McLaren představuje F1 budoucnosti odkaz
22. ledna | Zdá se, že Ticktum má smůlu. Účastní se zimní asijské F3, ale body za super licenci podle Autosportu nedostane. FIA totiž požaduje, aby měla série alespoň 5 závodů a tato má jen 3.
22. ledna | Kuan-jü Čou bude vedle závodění ve F2 pracovat jako vývojový jezdec Renaultu. Čínský závodním prošel Jezdeckou akademií Ferrari.