Palmer by mohl u Renaultu zůstat, řekl Vasseur

Houpe se už v premiérové sezóně v F1 sedačka pod Jolyonem Palmerem? Podle vedení Renaultu by mohl Palmer u týmu zůstat.
Palmer by mohl u Renaultu zůstat, řekl Vasseur

Palmer sice zatím nebodoval, ale letošní vůz Renaultu boj o body ani obvykle neumožňuje. Jediné body vyjel pro tým v Rusku Kevin Magnussen.

Se sedačkou u Renaultu je spojována řada lidí – především Sergio Pérez a Esteban Ocon. Z Force Indie přitom zní hlasy, že Pérez u týmu určitě zůstane. Mexičan má plány oznámit v Singapuru.

Ale jak to bude u Renaultu? Zůstane Magnussen, Palmer nebo oba?

„Jo odvádí dobrou práci,“ řekl Vasseur pro Sky Sports. „Zlepšuje se ve srovnání s prvními závody. Je na dobré cestě a odevzdává výsledky, které se očekávaly.“

Vasseur připomenul, že Palmer byl v Maďarsku blízko bodům. Současně vyloučil, že by národnost jezdce měla při rozhodování o jezdecké sestavě hrát roli. Tým se bude rozhodovat dle výsledků.

Vasseur nechtěl příliš komentovat spekulace, které s Renaultem spojují již delší dobu Péreze. „Mým úkolem je podívat se na každého v paddocku. Myslím, že všichni se mají podívat na všechny. Je to hra a situace bude pravděpodobně do konce září mnohem jasnější. To platí i pro nás.“

Foto: Getty Images / Mark Thompson

Diskuze (13) Další článek: Pirelli očekává jednu až dvě zastávky, Mercedes má výhodu
21:03 | Albon bude jezdit s číslem 23.
11:42 | Max Verstappen lituje, že si nikdy nezazávodil s Fernandem Alonsem. V době, kdy přišel do F1, měl už Alonso nekonkurenceschopné auto.
15. prosince | Da Costa získal pole position pro první závod formule E, Vandoorne pátý, Massa po červených vlajkách devatenáctý. Závod od 13:00 na Eurosportu.