Palmer by mohl u Renaultu zůstat, řekl Vasseur

Houpe se už v premiérové sezóně v F1 sedačka pod Jolyonem Palmerem? Podle vedení Renaultu by mohl Palmer u týmu zůstat.
Palmer by mohl u Renaultu zůstat, řekl Vasseur

Palmer sice zatím nebodoval, ale letošní vůz Renaultu boj o body ani obvykle neumožňuje. Jediné body vyjel pro tým v Rusku Kevin Magnussen.

Se sedačkou u Renaultu je spojována řada lidí – především Sergio Pérez a Esteban Ocon. Z Force Indie přitom zní hlasy, že Pérez u týmu určitě zůstane. Mexičan má plány oznámit v Singapuru.

Ale jak to bude u Renaultu? Zůstane Magnussen, Palmer nebo oba?

„Jo odvádí dobrou práci,“ řekl Vasseur pro Sky Sports. „Zlepšuje se ve srovnání s prvními závody. Je na dobré cestě a odevzdává výsledky, které se očekávaly.“

Vasseur připomenul, že Palmer byl v Maďarsku blízko bodům. Současně vyloučil, že by národnost jezdce měla při rozhodování o jezdecké sestavě hrát roli. Tým se bude rozhodovat dle výsledků.

Vasseur nechtěl příliš komentovat spekulace, které s Renaultem spojují již delší dobu Péreze. „Mým úkolem je podívat se na každého v paddocku. Myslím, že všichni se mají podívat na všechny. Je to hra a situace bude pravděpodobně do konce září mnohem jasnější. To platí i pro nás.“

Foto: Getty Images / Mark Thompson

Diskuze (13) Další článek: Pirelli očekává jednu až dvě zastávky, Mercedes má výhodu
10:56 | 91. narozeniny dnes slaví Bernie Ecclestone.
10:26 | Ve věku 94 let zemřel včera Milton Guirado Theodoro da Silva, otec Ayrtona Senny. Da Silva je jedno z nejběžnějších příjmení v Brazílii. Ayrton si ho proto změnil na výrazně méně běžné Senna po své matce.
26. října | Jack Aitken pojede ve voze Williamsu v prvním tréninku v Abú Dhabí.
25. října | Nejen, že Pérezovi po celý závod nefungovalo pití, ale ještě musel 56krát projet pod reklamou Heinekenu "Nikdy nepij, když řídíš".