Paddy Lowe si vzal pár dní před ostrým startem sezóny dovolenou

fantomas.69  |  07. 03. 2019 22:14

Willíci jsou v pi...., ale asi za to může víc lidí, ne jenom jeden....

FWMonty  |  07. 03. 2019 19:36

Mě by zajímalo v čem má Williams nelegální přední nápravu?Už při testech jsem si všiml,že ji mají jinou,ale mají jí skoro stejnou jakou má Mercedes. Jinak co se děje ve Williamsu po technické stránce je opravdu tá největší katastrofa. Jinak PADDY LOWE za co jsi dostal tu medaili?Měl by si jí okamžitě vrátit.

SoVcz  |  07. 03. 2019 10:48

Jako sorry, ale od té doby co Paddy Lowe přišel do Williamsu, tak je to volný pád. A ty auta, ze které jako technický ředitel nese odpovědnost, tedy FW41 a FW42 jsou naprostá katastorfa a snad nejhorší káry v historii Williamsu. FW40 dělal Williams ještě bez něho a stačilo to v pohodě na 5. flek v PK. Poté co Lowe přebral technické oddělení Willíků v březnu 2017, tak už to šlo jen z kopce. Nevím jaké kompetence měl u Mercedesu a jak moc byl do vývoje jejich auta zapojen, ale Mercedes má 3x víc zaměstnanců a jakákoliv chyba při návrhu je rychle odhalena, což se v případě Williamsu evidentně nestalo. A já už rozhodně nevěřím, že by Paddy Lowe dokázal u Williamsu postavit rychlé auto. Už jen to, že za celý minulý rok nebyli vůbec schopnni odhalit kde je chyba a auto vylepšit bylo alarmující, ale bohužel se zdá, že stejné chyby udělali i u toho nového.

Sme celkem slusne v pici..mame nelegalni zrcatka a cely predni zaveseni, takze prvni cca 3VC ani nemusime jezdit..k tomu mame jednyho pilota a jednyho ubrecenyho tragickyho mrzaka..kur.va...tato sezona bude ciste o preziti a testovani na tu nadchazejici..Boha to budou nervy, hlavne abychom jako tym prezili...ForzaWilliams

RIP F1 2008 | Obrigado Felipe 2002-2017

Už minulá sezóna měla (a asi i byla) o testování a přípravách na sezónu následující. A pokud nebyla tak je tam někdo slušně postavenej na palici, hned po prvních pár závodech bylo jasné, že si pojedou svoji vlastní ligu na konci pole. O to nepochopitelnější je fakt, že nedokázali do testů dodat vůz korespondující s pravidly včas... Když se, naproti tomu, podíváme na FI, jakým s*ačkama si minulou sezónu prošla tak je to ještě smutnější. Ten team potřebuje nové lidi, restrukturizaci a hlavně do vedení někoho, kdo tu stáj dokáže kočírovat.

Ten tým potřebuje vyměnit hlavně nejvyššího šéfa. Já vím, že se mnou spousta lidí nesouhlasila, ale tým pod vedením Claire se pohybuje stejným směrem jako Sauber, když jej šéfovala Monisha Kaltenborn, tedy do p.dele. Snad si to Frank uvědomí včas a vymění šéfa, než se stane průser a Williams natrvalo opustí startovní pole F1.

Rover78  |  07. 03. 2019 11:36

Souhlas, ženskejm vařečky, žehličky, pračky a košťata, a dokud jsou použitelný tak práci v bordelech a strip barech, takhle nic nezkazí. Celej feminismus je stejnak výmysl FEDu, stejně tak jako podpora homosexuality, a duhovýho sluníčkářství. Celej Williams je jenom důkaz toho, jak moc jsme zabředli do spárů angloamerických imperialistů..... 😁

V jiných odvětvích v pohodě fungují manažerky, ale v F1 to nějak nejde. Snad jim chybí nějaké zaujetí,snad je F1 specifická svou vůní benzínu, prostě v tomhle odvětví se ženy nějak neosvědčily.

Asimo97  |  07. 03. 2019 09:48

Tak zjevně u Mercedes tím tahounem nebyl on.

A nebo se zase potvrzuje, že jednotlivec v dnešní F1 už neznamená tolik. Podle mě by to i Adrian v dnešním Williamsu nezvládl o moc lépe.

Forza Ferrari !!!

Na jednom člověku to samozřejmě nestojí. Ale klíčovou schopností dobrého manažera je sestavit schopný tým.

Alonso je nejlepším jezdcem současnosti, zjistili vědci

Alík mu asi poradil, jak se staví auto

prof. PhDr. Tomáš Moudrý DrSc.

Socialismus začíná rozdáváním obědů zdarma a končí zoufalou snahou obstarat si něco k jídlu.

Eric888  |  07. 03. 2019 09:31

1 2