Ohlédnutí za sezonou při setkání fanoušků s Tomášem Engem a komentátory F1

Přilba a kombinéza F1, bývalý pilot F1 Tomáš Enge, Martin Pouva, komentátoři F1 a fanoušci. To vše bude k vidění při setkání s fanoušky během a po Velké ceně Brazílie v pražském baru.
Ohlédnutí za sezonou při setkání fanoušků s Tomášem Engem a komentátory F1

Po zkušebním, a velmi příjemném, setkání s fanoušky F1 se u příležitosti závěrečného závodu Velké ceny Brazílie koná rozlučková párty. Hlavním hostem bude Tomáš Enge, jediný český závodník, který si monopost F1 vyzkoušel v ostrém závodním režimu při velkých cenách v Itálii, USA a Japonsku sezony 2001. 

K vidění bude také jeho jezdecká přilba a kombinéza. Společně s Tomášem Engem se dostaví také šéf projektu F1 na TV NOVA Martin Pouva a komentátoři Tomáš Richtr a Pavel Fabry. 

Velkou cenu Brazílie (začíná v neděli od 16:30) lze pochopitelně sledovat v F1 Life baru živě, Tomáš Enge se svým týmem dorazí bezprostředně po ní. Kromě již zmíněného budou k dispozici - a na nespočetném množství monitorů v barů také prezentovány - fotografie Tomáše Richtra a Martina Pouvy z cest po velkých cenách F1. 

Návštěvníci baru navíc budou mít možnost registrovat se do exkluzivního F1 Life klubu *). Členové této komunity budou moci využívat nejen slev na budoucí útraty v baru, ale možné je bude uplatnit také u jiných partnerů. Prvním členem tohoto klubu se stane právě Tomáš Enge, s náskokem přibližně dvou desetin sekundy na zbytek startovního pole, Martina Pouvu, Tomáše Richtra a Pavla Fabryho. Cílem je do klubu přihlásit další osobnosti ze světa formule 1.

Chybět nebudou soutěžní jízdy na simulátoru F1.

Tomáš Richtr vzkázal: "U fanoušků, se kterými jsme se setkali po Abú Dhabi, mě velmi hřálo to jejich všudypřítomné nadšení pro... tenhle obor [F1]. A nikdo mě tam nezmlátil, takže si věřím na druhé kolo! Mimochodem: pocta všem těm, kteří tak zdaleka přijeli."

Pavel Fabry: "Musím říct, že jsem vlastně ani nevěděl, co od srazu čekat, jen jsem doufal, že pár lidí dorazí a nezůstaneme sami s lahví minerálky (Tomyš s lahví kapitána). Byl jsem však mile překvapen, účast byla velmi slušná a s těmi, co přišli, jsme si užili zajímavou diskuzi. A jestli tohle byla jenom ochutnávka, tak ta brazilská akce bude větší, lepší, s novými nápady!"

TV NOVA a F1sport.cz tímto také testují možnost rozšíření podobných aktivit pro sezonu 2014. 

F1 Life bar naleznete zde. Stačí na Florenci naskočit na tramvaj 8, která vás doveze na stanici Dlouhá třída, odkud je to již jen 5 minut chůze do F1 life baru. Moc se těšíme. A samozřejmě... jen zveme, nenutíme! ;)

*) Bude nutné uhradit poplatek 50,- Kč za pořízení členské kartičky. 

Další článek: Ross Brawn má dveře k návratu do Ferrari otevřené