O’Driscoll se stal novým výkonným ředitelem Williamsu

Williams Grand Prix Holdings střídá jednoho člena svého vedení, Alexe Burnse nahradil v roli výkonného ředitele Mike O’Driscoll.
O’Driscoll se stal novým výkonným ředitelem Williamsu

O’Driscoll bude dohlížet nově na všechny aktivity skupiny, tedy tým formule 1 i na Williams Advanced Engineering, zodpovídat se bude přímo Franku Williamsovi. Byl nominován do role výkonného ředitele na místo Alexe Burnse, který ze společnosti okamžitě odchází.

"Tato nová rola posiluje naši společnost a pomůže nám dosahovat cílů na trati i v diverzifikaci," řekl Williams. "Mike s sebou přináší významné dovednosti a zkušenosti. Bude spolupracovat s Claire a já nepochybuji, že je budoucnost Williamsu v bezpečných rukou."

O’Driscoll byl členem představenstva Williamsu už od roku 2011 a působil v roli nevýkonného ředitele.

Další článek: Přehazovat zadní pneumatiky zkoušíme už od Austrálie, tvrdí Mercedes

18:53 | Dan Ticktum už není vývojovým jezdcem Williamsu. Tým s ním ukončil spolupráci.
15:45 | Ferrari oznámilo, že prohlídka vozu Charlese Leclera, do kterého narazil Lance Stroll, ukázala, že jeho motor je natolik vážně poškozen, že ho nebude možné opravit. Leclerca tak čekají penalizace.
10:55 | Mladíci testují. Theo Pourchaire se ve středu sveze s vozem Alfy Romeo z roku 2018 v Maďarsku. Na trati nebude sám, probíhají tam testy 18palcových pneumatik. Oscar Piastri jezdí v Monze s vozem Renaultu ze stejného roku.
2. srpna | V úterý a ve středu pokračují testy 18palcových pneumatik. Jezdit budou Mercedes, Ferrari a McLaren. Mercedes nasadí do testu Russella... že by příprava na rok 2022?