Odejde Magnussen do IndyCar?

Po příchodu Hülkenberga k Renaultu je jedna věc jistá. Kevin Magnussen nebo Jolyon Palmer na konci letošního roku z Renaultu odejdou.
Odejde Magnussen do IndyCar?

Podle dosavadních spekulací je pravděpodobnější spíše odchod Magnussena nebo dokonce obou jezdců.

V posledních hodinách se objevily na internetu spekulace, které Magnussena spojují s IndyCar. Není to poprvé, co se píše o možném odchodu Magnussena do USA. Podobné to bylo také vloni.

Snad půjde o talent a ne o peníze, říká Magnussen a dává týmu dva týdny

Snad půjde o talent a ne o peníze, říká Magnussen a dává týmu dva týdny

Magnussen ale na Twitteru spekulace popřel. „Viděl jsem spekulace okolo mě a Indycar. Jsem velkým fanouškem IndyCar, ale jsou to opravdu jen spekulace. Nic na tom není,“ uvedl Magnussen. 

„Věřím ve svou budoucnost ve formuli 1 a není pochyb o tom, že mám v úmyslu zůstat u Renaultu po mnoho let, pokud to bude možné. Bohužel zatím nebylo ohledně mé budoucnosti nic oznámeno, ale snad se tak brzy stane. Jsem také netrpělivý!“

Foto: Getty Images / Clive Mason

Diskuze (21) Další článek: Vývoj se nám moc nedaří, přiznává Williams
21:03 | Albon bude jezdit s číslem 23.
11:42 | Max Verstappen lituje, že si nikdy nezazávodil s Fernandem Alonsem. V době, kdy přišel do F1, měl už Alonso nekonkurenceschopné auto.
15. prosince | Da Costa získal pole position pro první závod formule E, Vandoorne pátý, Massa po červených vlajkách devatenáctý. Závod od 13:00 na Eurosportu.