Ocon v Kataru Alonsovi rád pomohl k pódiu

Alíkovi k pódiu pomohl hlavně redbull.
A taky jeho schopnosti které pobral v písku s Lopatou na Dakaru.
4E.

prof. PhDr. Tomáš Moudrý DrSc.

S-hejterr  |  24. 11. 2021 10:13

Víc od dvojky nečekáme. Ocone braň a sleduj Diu v útoku. Učit se chlapče, učit.

Už máš čepici Kimoa?
Nebo aspoň DIAzepam?

prof. PhDr. Tomáš Moudrý DrSc.

Je zajímavé sledovat Alonsův vývoj. Když byl ve Ferrari, tak ho tým pašoval před Massu i za cenu, že Brazilec ztratil více pozic, zatímco letos v Maďarsku se Alonso rval s Hamíkem hodně kol, aby jej zdržel a Ocon mohl vyhrát.

Kdyby jel tenkrát v závodě Massa na prvním místě, a Alonso věděl, že on nemá šanci se tam dostat, pomohl by mu taky. Jenže k takové situaci nikdy nedošlo. A že Massa musel občas obětovat hodně bylo dáno tím, že Alonso bojoval o titul, kdežto Massa byl dávno ze hry. Jak jsme mohli vidět v 2008, Ferrari dokázalo stát za týmovou dvojkou, když na to měla výkon, stejně jako Mercedes v 2016. Jediný ze současných týmu, kdo opakovaně zařízl rychlejšího pilota, byl RedBull.

Alonso je nejlepším jezdcem současnosti, zjistili vědci

Caterham007  |  24. 11. 2021 12:56

Jojo na schumachera musel kolega cekat i pred cilovou carou :)

Baryk měl dvojku ve smlouvě, zřejmě jako jediný

Alonso je nejlepším jezdcem současnosti, zjistili vědci

-ERACER-  |  24. 11. 2021 07:51

V Kataru neměl proti rychlejšímu RB sebemenší šanci. Ale udělal to skvěle a rval se dobře, parádně mu to tam dvakrát poslal zezadu aby ho zpomalil. Já myslím, že Ocon udělal přesně to co měl.

Mike.M  |  23. 11. 2021 20:07

Na rovince nestihal, o tom žádná ale pak na starších bílých gumach to v sepentynach udělal pekne, bok po boku. Vse čisté a oba dávali tomu druhému místo. Ale skoda ze to neudržel dele.

crazytunny  |  23. 11. 2021 22:07

Ocon branil presne 15s nez ho Perez predjel :) Alonso branil 12kol.....

Na trati kde se dost těžko předjíždí. Srovnání jako noha

Forza Ferrari !!!

Tak Ocon bezpochyby tak dobrý v obranné strategii jako Alonso není, nicméně tady hrál větší roli okruh. Ostatně i v radiové komunikace od několika týmů zaznělo, že tady se předjíždí snáz, než čekali. Ale i snaha se cení. Těch pár sekund, o které ho zdržel, pravděpodobně způsobily, že Perez nestihl na Alonsa už ani jednou zaútočit. Takže i když průběh té obrany lze jen stěží srovnat s tím z Maďarska, výsledek byl velmi podobný.

Alonso je nejlepším jezdcem současnosti, zjistili vědci