Michael Schumacher SaLaDiN666  |  29. 04. 2019 16:32

Lando Norris ameriko  |  29. 04. 2019 09:23

Mel jsem na PP😍 Ja bych rekl, ze Carls a Alonso by to dali i na zelenych. Skoda ze ti dva nejsou v jednom tymu, to by byla hitparada.

Kimi Räikkönen suprfunf1  |  28. 04. 2019 22:25

Kimi Räikkönen Mart Petr  |  28. 04. 2019 22:13

Mohl jít žlutá.červená.žlutá...,

Kdyby to s tou cervenou tusili, tak asi jo, ale pak uz to nemelo zadny smysl..

Ayrton Senna valdock13  |  29. 04. 2019 06:36

Já si dokonce myslím, že nejrychlejší strategie by byla start na bílých a poté žlutá, ty červené už byly po pěti kolech pomalejší jak žluté, možná i dříve, Lec se totiž musel probíjet polem. Pak ale jezdil o více jak sekundu ryhleji jak ti před ním. Ty červené byly nejpomalejší sadou v závodu.

Ty nejtvrdsi myslim rikali, ze vubec nechteli dat, ale Leclerc musel stejne startovat na zlutych. Zajel s nimi cas, ktery ho posunul do Q3. I kdyz v ni pak nejel.

Ayrton Senna valdock13  |  29. 04. 2019 07:21

Já jsem bral strategii. Nikdo by se na bílých nedostal do třetí části, ale když jsem sledoval při závodu livetiming, tak propad těch červených byl obrovský. Poslední dvě kola Hama, než jel do boxů, byly v součtu o 5 sekund horší jak Lec. Kdyby Ham jel do boxů o jedno kolo později, tak ho dá i Vet. O těch žlutých jsem tu psal včera, protože komentátor je hlupák, když tvrdil, že když nejede třetí část, může si zvolit sadu sám. Nesmysl samozřejmě, to by ti pomalejší vůbec nevyjížděli ve třetí části a nasadili by čerstvou sadu a my bysme viděli ve třetí části tak Ferrari a Mercedes.Max by taky nejel, byl by pátý a ve velké výhodě.

Ja teda livetiming nesledoval, takze jsem myslel, ze se s cervenymi trapi jen Ferrari. Kdyz pak dali Leclercovi novou cervenou, aby zajel nejrychlejsi kolo, rikal jsem si, ze by mel vetsi sanci na zlute, ale nastesti to dal.

Ayrton Senna valdock13  |  29. 04. 2019 09:42

Myslím, že Lec už neměl čerstvé žluté, on ušetřil dvě červené, jednu ze druhé části a jednu ze třetí. Ano Ferrari se trápilo na červené více jak Mercedes, už po deseti kolech měl Vet ztrátu na Bot cca 10 sekund.

tajemnyjezdec  |  28. 04. 2019 21:29

ještě jedna do zdi a bude to Lecrash

Charles Leclerc pejdaa  |  28. 04. 2019 21:04

Lec měl našláplo na vítězství. Všechny dojil nehorázným způsobem a pak jsem usnul.. probudil se a přes minutu ztrátu? Jo, taliáni, to jsou stratégové,.. ho*vna to jsou!!!

Ayrton Senna valdock13  |  29. 04. 2019 06:28

Vůbec neměl na vítězství. Ty červené gumy prostě vůbec nikomu nefungovaly, už po pár kolech byl obrovský propad časů na kolo. Např. Ham, který jezdil ze začátku 1.47.5, tak v tom posledním kole, než jel do boxů, tak měl čas nad 1.50.0. A to na nich odjel jen čtrnáct kol. Když vyjel Lec z boxů na červených tak ztrácel na ostatní, vůbec je neztahoval. Stačí se podívat na nejryhlejší kola. Sice ho zajel Lec, ale jen o sekundu byl rychlejší jak Bot a to si pro čerstvé červené zajel tři kola před cílem a Bot měl ten nejryhlejší čas zajetý na žluté, více jak 30 kol staré sadě.

Kdybys u toho neusnul, tak by ti dosly nektere veci, ktere jsi prospal a nepsal bys tu blbosti o strategii...

Sebastian Vettel MegaSuperstar  |  28. 04. 2019 20:33

Charles to je prostě borec, na nic si nehraje a uzná svoje chyby. Doufám že ve Ferrari nějakou dobu ještě zůstane. Tahle sezóna už je v hajzlu, snad to do 3 let už konečně vyjde. Zajímavé bude už jen sledovat jak dlouho bude Bottas odolávat Lewisovi.