Oba jezdci zůstávají i v příštím roce, řekl jasně šéf Williamsu

V posledních dnech a týdnech se objevily spekulace, podle kterých by mohl do Williamsu zamířit Sergio Pérez. Tým to odmítl.
Foto: Getty Images / Rudy Carezzevoli
Oba jezdci zůstávají i v příštím roce, řekl jasně šéf Williamsu | Foto: Getty Images / Rudy Carezzevoli

Williams už v létě potvrdil své jezdce, ale pak se změnilo vedení i majitel týmu a Sergio Pérez přišel o sedačku u Racing Pointu (Astonu Martin). Okamžitě se objevily spekulace, že místo u Haasu by mohl Pérez zaklepat na dveře Williamsu.

Úřadující šéf Williamsu upřesnil svá slova z Portugalska a potvrdil oba jezdce. 

Russell věří, že má sedačku jistou. Spekulace jsou podle něj hrou Pérezova okolí

Russell věří, že má sedačku jistou. Spekulace jsou podle něj hrou Pérezova okolí

„Minulý týden jsem pravděpodobně způsobil trochu zmatek,“ řekl Roberts. „Omlouvám se. Opravdu jsme nechtěli komentovat postavení jezdce. Jak řekl George, Claire to oznámila na začátku tohoto roku. Nic se nezměnilo a tohle je naše jezdecká sestava pro letošní a příští rok. Jsme s nimi velmi spokojeni a těšíme se na další spolupráci.“

Russell také uvedl, že se „nic nezměnilo“. „Bylo to oznámeno začátkem tohoto roku. Je zřejmé, že se objevují spousty spekulací, a jak jsem řekl, na trhu je spousta dobrých jezdců, ale ve Williamsu budu v příštím roce sedět já.“

Další článek: Tři týdny, které rozhodnou o budoucnosti Red Bullu

18:20 | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.