Oba jezdci jsou v desetině sekundy, říká Seidl o Sainzovi a Norrisovi

Andreas Seidl si pochvaluje současné jezdce McLarenu. Ačkoliv má Sainz dvojnásobek bodů svého týmového kolegy, podle Seidla jsou oba stejně dobří.
Oba jezdci jsou v desetině sekundy, říká Seidl o Sainzovi a Norrisovi

McLaren byl prvním týmem, který potvrdil jezdeckou sestavu pro příští rok. Zatím to vypadá, že se Carlos Sainz v McLarenu „našel“. Vedle sebe má pak talentovaného Landa Norrise, jehož výkony jsou na velmi dobré úrovni a nedělá začátečnické chyby.

Přestože z hlediska bodů je jednoznačně lepším Carlos Sainz, podle Seidla analýza kvalifikačních výkonů i závodního tempa říká něco jiného. „Oba jsou v jedné desetině sekundy,“ řekl Seidl, kterého cituje RaceFans. „Oba odvádí skvělou práci.“

„Lando měl v mnoha závodech technické problémy. Nebo šlo o problémy, jaké měl v Suzuce, kdy měl prostě smůlu. Došlo k ucpáni brzdového kanálku (úlomky z předního křídla Leclercova vozu, pozn. redakce) a kvůli tomu ztratil mnoho bodů.“

Body jezdců McLarenu

Foto: Getty Images / Charles Coates

Další článek: Obcházet limit průtoku paliva by byla špinavá hra, říká Wolff

19:21 | Formule 1 potvrdila, že Drive to Survive bude na Netflixu 28. února.
18:47 | Racing Point představí svůj vůz 17. února.
14:10 | Vypadá to, že by nová série Drive To Survive mohla mít na Netflixu premiéru 1. března.
8:56 | Formule 1 uspořádá během prvního závodního víkendu aukci, ve které budou různé věci a zážitky (jízda v sc, setkání s jezdci, šéfy týmů apod.). Výtěžek půjde na pomoc obětem australských požárů.