O2 nabídne kanál s onboard záběry

O2 podle tiskové zprávy nabídne kanál, na kterém budou v průběhu závodního víkendu pouze onboard záběry.
O2 nabídne kanál s onboard záběry

Operátor O2 získal exkluzivní práva na vysílání speciálního kanálu nazvaného Sport2 (F1), na kterém nabídne záběry z kokpitů. Program bude k dispozici vždy celý víkend a bude na rozhodnutí režiséra, kterého jezdce vybere do přenosu. Kromě záběrů z jízdy přinese režie také grafiku s informacemi o rychlosti, řazení a využití systému DRS. 

Kanál Sport2 (F1) naladí od 13. března diváci O2 TV na programu 75. Majitelé mobilní televize O2TV Go ho zároveň naleznou v základní nabídce dvaceti kanálů. „Opravdoví fajnšmekři tedy nemusí přepínat. Na velké obrazovce mohou sledovat průběh závodu a na druhém zařízení potom záběry z kokpitu,“ komentuje výhody multiscreenu David Duroň, marketingový ředitel pro segment domácností.

Další článek: Španělka Carmen Jordà se stala vývojovou jezdkyní Lotusu

18:20 | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.