O Marussii mají zájem kupci

Marussia se možná bude prodávat, což by znamenalo její záchranu. Tým má velké ekonomické problémy a minimálně do USA nepřijede.
O Marussii mají zájem kupci

Ecclestone před víkendem prohlásil, že do Austinu Marussia nedorazí. Je jasné, že totéž se bude týkat Brazílie, která je pouze týden po USA. Informace zatím nebyla potvrzena samotným týmem, který například na sociálních sítích už několik dní mlčí.

Podle britského Telegraphu mají o Marussii zájem Baljinder Sohi a Sonny Kaushal. Britsko-indická dvojice vydělala v ocelářském průmyslu. Nabídka prý činí asi 55 milionů liber, ale právě na ceně prý ještě není úplná shoda. Marussia má navíc dluhy kolem 30 milionů liber. Na druhou stranu, pokud udrží současné deváté místo v šampionátu, dostane bonus ve výši 40 milionů.

Baljinder Sohi pro Telegraph potvrdil, že dohoda je velmi blízko.

Další článek: Maldonado se stále zaměřuje na letošní sezónu

6. prosince | Český esports závodník Martin Štefanko, který byl členem Haasu v F1 eSports, oznámil ukončení kariéry.
5. prosince | Britský premiér Boris Johnson v rámci předvolební kampaně navštívil továrnu Red Bullu. Vyzkoušel si výměnu pneumatik. Jak dlouho mu to trvalo, neuvedl. Red Bull to letos zvládl za 1,82 s. odkaz
4. prosince | S Toro Rosso jezdil v testech Sean Gelael. Jeho týmovým kolegou ve F2 bude nově Dan Ticktum, kterého se Red Bull před časem zbavil.
4. prosince | Roy Nissany dnes pokračuje v testování s Williamsem. Včera řekl, že mu trvalo 4 kola, než si na vůz zvykl.