Novým technickým ředitelem Sauberu je James Key, nahradil Willyho Rampfa

Bývalý technický ředitel Force Indie James Key nezůstal bez práce dlouho, ze Silverstonu zamířil rovnou do Hinwilu k týmu Sauber na stejnou pozici, kterou doposud zastával Willy Rampf.

"Sauber má významný potenciál a v neustále se měnícím prostředí formule 1 je tým v dobré situaci," řekl Key. "Jsem vděčný svému bývalému týmu za posledních 12 let, které jsem s ním strávil, ale teď se těším na svoji novou práci."

Odchod Keye oznámila Force India teprve včera, jeho místo zaujal Mark Smith. Willy Rampf u Sauberu končí, odejde na konci dubna.

"Navzdory svému nízkému věku má James více než desetileté zkušenosti ve formuli 1 a jeho vůz 2009 byl velmi povedený," uvedl Peter Sauber. "James přichází ze soukromého týmu a ví, jak pracovat s omezeným rozpočtem. U nás si užije příležitosti na vysoké technické úrovni."

Další článek: V Bahrajnu budeme závodit, věří Stefan GP

14. srpna | Třicet jedna let od úmrtí Enza Ferrariho: Životní příběh a odkaz nerudného génia z Maranella | odkaz odkaz prostřednictvím @infocz_web
12. srpna | Týmy formule 1 musí během léta na dva týdny uzavřít továrny. Většina týmů si zřejmě vybírá přestávku ode dneška.