Nový caterham bude vypadat jako ošklivý vetřelec, říká Abiteboul

Šéf Caterhamu Cyril Abiteboul je na rozpacích ze vzhledu nového monopostu své stáje, místo snění prý bude spíš vyvolávat noční můry.
Nový caterham bude vypadat jako ošklivý vetřelec, říká Abiteboul

Odhalení Force Indie VJM07 dalo fanouškům naději, že letošní vozy nebudou extrémně nevzhledné, ale na voze není vidět jeho nos, a ten bude podle Abiteboula příšerný, tedy minimálně v případě Caterhamu.

"Připomíná mi to monstrum z filmu Vetřelec. Bude to ošklivé," řekl pro Reuters. "Děti by měly snít, když vidí vůz formule 1. Já nevím, jaké sny nebo noční můry budete mít, když se podíváte na tyto vozy. Přípomíná mi to vetřelce, kterému něco leze z pusy. Není to moc příjemné."

Vzhled je jako vždy diktován pravidly a požadavky na maximální výkonnost. Abiteboul se domnívá, že nosy budou předmětem jednání podobně jako nedávno schody na nich.

"Možná to budeme muset řešit jako kolektivní problém formule 1, protože potřebujeme vidět sny. Myslím, že to bude problém pro formuli 1, který bude muset formule 1 řešit," dodal.

Další článek: Také Marussia přijede do Jerezu s letošním vozem, Lotus zůstává osamocen

9:41 | Kromě společnosti Uralkali přichází k Haasu také německá telekomunikační firma 1&1.
2. března | Výkonný ředitel Alpine Marcin Budkowski prozradil, že sprintové závody budou mít název superkvalifikace.
2. března | Alpine zítra uskuteční filmovací den v Silverstonu. S letošním vozem už jezdily také týmy McLaren, Red Bull Racing, AlphaTauri, Alfa Romeo a Williams. Naopak Mercedes chce vyjet až v testech...
2. března | Romain Grosjean si nasadil kameru na svou helmu a ukáže vám okruh Laguna Seca z vozu IndyCar. odkaz