Novináři tahali z jezdců Mercedesu komentáře k Maďarsku

Ve Spa to žije mnohými tématy, ale řada novinářů se přesto chtěla vrátit k měsíc staré kauze, při které Hamilton v Maďarsku neuposlechl týmové příkazy.
Novináři tahali z jezdců Mercedesu komentáře k Maďarsku

Ani jeden z jezdců stříbrných šípů se na toto téma již nechtěl příliš vyjadřovat. „Myslím, že je to zcela jasné pro mě. Nejsem si jistý, zda je to stejné pro druhou stranu (Rosberga). Myslím, že dnes, pokud by tam byly nějaké nejasnosti, tak budou pro jistotou eliminovány dříve, než začne víkend,“ říká Hamilton.

Přepis rádiové komunikace z nepovedené týmové režie Mercedesu  

Přepis rádiové komunikace z nepovedené týmové režie Mercedesu  

„Myslím, že tam byl trochu zmatek po Maďarsku (v médiích), takže bude nejlepší, když k tomu nebudu už nic přidávat. Nebudu k tomu uvádět příliš mnoho detailů,“ říká Rosberg.

„Obecně ale mohu říci, že jsme o tom po závodě samozřejmě mluvili, protože takovou situaci je nutné znovu přehodnotit a vědět, jak se pohnout kupředu. Teď jdeme kupředu, ale samozřejmě jsem se v tom závodě také naučil věci, kterým se v budoucnu budu snažit přizpůsobit.“  

Váš názor Další článek: Vettel: Nesrovnávejte mě s Ricciardem, není to spravedlivé
22:00 | Toto Wolff přiznal, že Mercedes má problémy se spolehlivostí, kterou stále úplně nepochopil. Bottas nasadil šestý motor.
22. října | Valtteri Bottas nasazuje šestý motor. Dostane penalizaci 5 míst.
22. října | Kromě Vettela odstartuje z poslední řady v Austinu také George Russell. Také on nasadí novou pohonnou jednotku.
22. října | Americký jezdec Logan Sargeant, který závodí ve F3 za tým Charouz Racing System, se stal členem jezdecké akademie Williamsu.

GP USA 2021

Pátek 22. října 2021
1. trénink Bottas
2. trénink Pérez
Sobota 23. října 2021
3. trénink 20.00–21.00
Kvalifikace 23.00–00.00
Neděle 24. října 2021
Závod 21.00