Nová spekulace okolo Hondy: Japonci prý mají velké problémy

Je to týden, co se ve španělských médiích objevila informace, že Honda přes zimu našla přes 200 koní. Japonci to o pár dní později popřeli jako nepodloženou spekulaci. Nyní se o Hondě spekuluje znovu.
Nová spekulace okolo Hondy: Japonci prý mají velké problémy

V letošní sezóně můžeme být zvědaví na mnoho věcí, ale především dvě jsou klíčové: Dožene Ferrari Mercedes? A jak na tom bude McLaren?

Není divu, že tato témata přitahují i řadu spekulací. Zejména McLaren se má kam posunout, je to tým s dlouhou a úspěšnou historií a dvěma mistry světa za volantem.

Auto Hebdo nyní přichází s novou spekulací. Podle jejich informací má Honda na dynamometru opět velké problémy se spolehlivostí a to do té míry, že už vyrábí další motory. Předpokládá, že s předepsaným počtem nevystačí. Tato informace sama o sobě ale vyvolává pochybnosti, neboť výrobci mohou vyvíjet v rámci ušetřených žetonů celou sezónu. Nelze tedy očekávat, že McLaren bude ke konci roku jezdit s motorem, se kterým se vydá do testů.

Foto: Getty Images / Lars Baron

Další článek: Jezdci formule 1 darovali netradiční fotografie na charitu

18. dubna | Incident mezi Bottasem a Russellem bez trestu. Podle nich Bottas držel linii, nechal místo na úrovni šířky vozu. Jednalo se s ohledem na podmínky o závodní incident.
18. dubna | Před sportovní komisaře jdou i Stroll a Gasly za incident ve 2. zatáčce 11. kola.
18. dubna | V Imole začalo pršet... zatím hlavně nad částí okruhu.
18. dubna | Technický ředitel AlphaTauri Egginton uvedl, že převodovka ve voze Cunody skončila na dva kusy...

GP Emilia Romagna 2021

Pátek 16. dubna 2021
1. trénink Bottas (1:16.564)
2. trénink Bottas (1:15:551)
Sobota 17. dubna 2021
3. trénink Verstappen (1:14.958)
Kvalifikace Hamilton (1:14.411)
Neděle 18. dubna 2021
Závod Verstappen