Norris se bude muset nechat ostříhat dohola

Motory utichly, a tak si jezdci formule 1, MotoGP i dalších sérií krátí čas na simulátorech. Landa Norrise to ale přišlo draho.
Norris se bude muset nechat ostříhat dohola

Lando Norris se zúčastnil virtuálního závodu na Twichi, jehož cílem bylo vybrat peníze pro fond WHO COVID-19 Solidarity Response Fund, ve kterém je aktuálně 2,2 milionů dolarů.

Lando Norris chtěl motivovat své fanoušky, a tak slíbil, že pokud se vybere 10 tisíc dolarů, tak se nechá ostříhat dohola. Nakonec se vybralo 12 tisíc, a tak se Norris se svými vlasy na sociálních sítích už pomalu loučí.

Foto: Getty Images / Clive Mason

Další článek: Před 40 lety ukončila nehoda kariéru Claye Regazzoniho

17:50 | Ross Brawn také potvrdil, že po Monze jsou zatím více méně jisté jen závody v Bahrajnu a Abú Dhabí na konci roku.
17:49 | Podle odkaz FIA připouští, že není nutné splnit podmínku závodů alespoň na třech kontinentech, aby mohl být udělen titul (je to podmínka, aby byla F1 WORLD championship. Teoreticky tak může o titulu rozhodnout osm naplánovaných závodů.
15:39 | Mercedes chystá na příští týden v Silverstonu test. V úterý usedne do vozu W09 z roku 2008 Valtteri Bottas, o den později Lewis Hamilton.
3. června | Fanoušci se na závody vrátí až na podzim a to ještě v omezeném počtu. Uvedl to Chase Carey.