Norris: Moje kolize se Sainzem v prvním kole prospěla mnohem více Ferrari

spacirx  |  15. 11. 2021 09:24

Norris nebude zrovna nejchytřejší podle toho vyjádření. To se s kvalitním pilotem F1 moc neslučuje. Ale z historie víme, že i méně inteligentní pilot může být s nelegálním autem sedmi až osmi násobný šampion

kekk  |  14. 11. 2021 22:17

Žebrák Sainz udělal úplnou hloupost a měl jen štěstí, což je vlastně to jediné, na co spoléhá, protože jeho výkony jsou směšný. Divím se, že nepřišel trest, tady nebylo o čem.

Moc tady nekřečkuj, kekkláku, ten spratek Norris si to zasloužil, nemá předjíždět mimo závodní dráhu půlkou auta.💩

Sainz jel doprava, doprava, doprava... Pak se střetli a Sainz jel doleva zpět na trať. Nebudu tu říkat čí chyba to byla... Ale Norrisovo tempo potom bylo prachbídné a vpodstatě nedokázal předjet normální piloty(Haas opravdu nepočítám). Auto, které letos vyhrálo závod by mělo mít rozhodně na víc.. Čím víc je McLaren v médiích slyšet, tím horší výsledky na trati. Někdy je opravdu lepší držet ústa a prostě makat. McLaren dnes dle čisté rychlosti měl auto o dost horší i než Alpine. A to by se fakt stávat nemělo. Alpine, Alfa Tauri a částečně Alfa Romeo už je výkonově vpodstatě před McLarenem. A to má Norris nový motor. Neskutečná fraška poslední závody.

Thom  |  14. 11. 2021 22:31

Nesouhlasím. Koukal jsem až po, takže už v klidu a bez emocí a myslím, že kdyby nemusel úplně změnit strategii a neskončil v provozu, čímž si drbal gumy, v pohodě by je dával (ono s tou formulí se taky nepředjíždí nejlíp). Ne ale Ferrari, tady se asi projevuje, že Ferrari je rozpočtem v top 3 a McL změnil dodavatele motoru. Rici si navíc až moc dlouho zvyká. Na 3. flek to moc nevidím, ledaže by Ferrari udělalo chybu. Nebo v poušti pršelo (a štěstí se tentokrát přiklonilo na naši stranu . ). Hele, nebýt naprosto tragických výkonů Ferrari v první půlce sezóny, tak se žádný boj o 3. flek nekoná. Ale oproti loňsku i tak víc bodů a vítězství, tak nebuďme chamtiví

Sainz vytlačil Norrise ale poté do nej norris najel i přesto, ze začal sainz ubývat to nebyla chyba sainze20:52 | Podle Ferrari nehodu Leclerca přežilo šasi i pohonná jednotka.
17:51 | Nejen týmy a jezdci. Na Franka Williamse bude vzpomínat i F1. V neděli v 17:20 minutou ticha, v 18:00 se pak po okruhu projede vůz FW07. Start závodu je v 18:30.
12:59 | Logan Sargean v tréninku F2 jako první pokřtil zdi v Džiddě. Jezdec ok, červené vlajky.
2. prosince | V Saúdské Arábii bude v roli safety caru a medical caru opět Aston Martin. Tentokrát však nebude mít britskou závodní zelenou ale světlejší odstín inspirovaný vlajkou Saúdské Arábie.

GP Saúdské Arábie 2021

Pátek 3. prosince 2021
1. trénink Hamilton
2. trénink Hamilton
Sobota 4. prosince 2021
3. trénink 15.00–16.00
Kvalifikace 18.00–19.00
Neděle 5. prosince 2021
Závod 18.30